Vodafone, Türkcell, Türk Telekom Bedava GB Kazandıran Kampanyalar

bedava gb internet

2020 yılı bedava internet kampanyaları, ülkemizde telekomünikasyon sektöründe faaliyetlerini sürdüren GSM operatörlerinin müşteri memnuniyeti için bireysel ses hattı müşterilerine sundukları cazip kampanyalardan oluşmaktadır. Türkiye’de milyonlarca müşterisi bulunan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi dev şirketler, yılın her döneminde bedava internet kampanyaları düzenleyerek hem rakiplerinin önüne geçmek istemekte hem de müşterilerine memnuniyet sunan faaliyetlerine bir yenisi eklemeyi planlamaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020

2020 yılında Turkcell bedava internet kampanyaları, şirketin faturalı ya da faturasız müşterilerine sunulan cazip kampanyalardan oluşmaktadır. Turkcell Paycell kart ile alışveriş yapan müşterilerine 3 GB boyutunda bedava internet kampanyası sunmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için Paycell kartınıza yükleme yaptıktan sonra 3 sefer aynı işlemi tekrar edişinizde 3 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanmaktadır.

Turkcell’in müşteri memnuniyeti odaklı bir diğer bedava internet kampanyası da GNÇ’lilere özel olarak sunulmaktadır. Turkcell GNÇ 1 GB bedava internet kampanyası ile hediye internet paketi kazanabilmek için BİP uygulaması üzerinden “Keşfet” bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra bu platformda yer alan “GNÇ” kanalına geldikten sonra “GNÇ1GB” yazmanızla birlikte hattınıza 1 GB boyutunda hediye Turkcell internet paketi tanımlanmaktadır.

Turkcell BİP uygulaması ile 2020 yılında hattınıza bedava internet paketi tanımlatabilirsiniz. BİP uygulaması kapsamında BİP Messenger’a arkadaşını davet eden tüm Turkcell bireysel ses hattı müşterileri 1 GB boyutunda Turkcell bedava internet kazanmaktadır. Bunun için uygulama üzerinde yer alan “Arkadaşını Davet” butonuna tıklayarak kampanyaya katılım gösterilmesi gerekmektedir.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2020

2020 yılında Vodafone bedava internet kampanyaları, şirketin tüm faturalı ve faturasız müşterilerine birlikte veya ayrı ayrı sunduğu cazip hediye internet paketlerinden meydana gelmektedir. Vodafone Freezone kullanıcılarına sunulan günlük ücretsiz internet paketini kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi gerekmektedir.

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde yer alan “Bana Ne Var?” çarkını çeviren tüm faturalı ya da faturasız Vodafone bireysel ses hattı müşterileri 500 MB ile 1 GB arasında değişen boyutlarda bedava internet paketlerini kazanma şansına sahip olmaktadır. Söz konusu ücretsiz katılabilen çarkı oyununda Vodafone hediye internet paketlerinin yanı sıra sinema ve mağazalarda indirim biletleri de bulunmaktadır.

Vodafone ücretsiz internet kampanyaları arasında TL yükleme ile 2 GB aylık bedava internet kazanma kampanyası da yer almaktadır. Sadece ön ödemeli hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanya kapsamında 26 yaşından küçük Vodafone aboneleri, 30 TL ve üzeri ödeme yapmaları halinde aylık 2 GB hediye internet kullanabilmektedir.

Vodafone 2020 yılında üç kez 500 MB ücretsiz internet hakkı kazanabilmek için 500 MB yazmanız ve 3636’ya kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Fakat bu kampanyadan sadece Vodafone faturalı hat müşterileri yararlanabilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020

2020 yılında Türk Telekom bedava internet paketleri bireysel ses hattı müşterilerinin kullanımına sunulmuştur. ArayanıBil Plus 1 GB hediye internet kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom ön ödemeli ve faturalı hat sahiplerinin ArayanıBil servisine üye olmakları gerekmektedir. Böylelikle her abone yalnızca 1 kere 1 GB boyutunda bedava internet kazanabilmektedir.

Türk Telekom faturalı hat müşterileri, e-Fatura talimatı vererek 1 GB bedava internet paketi kazanabilmektedir. Bunun için 1GB ve e-posta adresinizi telefonunuzun kısa mesajlar bölümüne aralarında bir boşluk bırakacak şekilde yazdıktan sonra 3008’e göndermeniz yeterli olmaktadır. Her abonenin Türk Telekom bedava internet kampanyası kapsamına yalnızca bir kere katılım hakkı bulunmaktadır. Diğer güncel kampanyalar için şirketin kurumsal internet adresini ziyaret etmeniz faydalı olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here