Bedava İnternet Programları (Uygulamaları) İle İnternet Nasıl Alınır ?

Google Play Store ya da App Store gibi online mağazalara girdiğiniz zaman binlerce uygulama ve oyunla karşılaşabilirsiniz. Bu sınırsız eğlence dünyası, internet keyfinize farklı bir boyut kazandırıyor. Aplikasyon ya da program olarak da ifade edilen bu uygulamaların çoğuna ücretsiz sahip olmak mümkündür. Akıllı cep telefonlarını renklendiren ana unsurun uygulamalar olduğunu rahatlıkla ifade etmek mümkündür. Uygulamalar sayesinde online olarak bankacılık işlemlerinizi yapabilir, alışverişinizi gerçekleştirebilir, sevdiklerinizle sohbet edebilir, sosyal medyayı kullanabilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Türkiye’nin en popüler GSM operatörleri pek çok uygulama ile iş ortaklığı içimde. Bedava internet programı ortalama 1 GB hediye internet kazanmanızı sağlıyor; ancak kimi uygulamalar daha fazla bedava internet sunabiliyor.

Bedava internet programı Turkcell kadar Vodafone ve Türk Telekom firmalarının da ilgisini çeken bir konu. Günümüzde üç GSM operatörü de abonelerine söz konusu aplikasyonlar aracılığı ile bedava internet dağıtıyor. Hem uygulamanın keyfini çıkarmak, hem de bedava internet sahibi olmak, aboneleri oldukça memnun ediyor.

Turkcell Hesabım Uygulaması

turkcell hesabım bedava internet

Turkcell’in bedava internet konusunda çok daha aktif bir operatör olduğu biliniyor. Turkcell 2019 yılı itibariyle de abonelerine bedava internet sunmak adına genellikle paket ya da kampanyalardan ziyade uygulamaları ön plana çıkarıyor. Turkcell bedava internet programı denilince akla gelen ilk uygulamalardan biri olan Hesabım, çok farklı biçimlerde internet kazanmanızı sağlıyor. Hesabım uygulaması içinde yer alan Salla Kazan sürprizleriyle 10 GB’a kadar bedava internet elde etmeniz mümkün. Turkcell Hesabım uygulamasını tüm aboneler ücretsiz bir şekilde telefonlarına indirebilir.

“Yaani” Arama Motoru Uygulaması Bedava İnternet

Türkcell internet kampanyaları pek çok uygulamanın tanınmasını sağlıyor. Yerli arama motoru olan Yaani’yi desteklemek ve bunu yaparken de bedava internet kazanmak istemez misiniz? Sevilen arama motoru Yaani’yi indirin ve bedava internetin keyfini çıkarın. Turkcell ile iş ortaklığı yapan Yaani uygulaması, hattınıza tam 1 GB bedava internetin gelmesini sağlıyor. Bu arada Yaani uygulaması bedava internet kampanyasından elde edeceğiniz kullanımlar, sadece uygulama özelinde geçerlidir. Uygulama dışında kullandığınız internetler, yine standart paketlerinizden düşecektir.

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet

Genç kitleye ne kadar önem verdiğini her fırsatta gösteren Turkcell, GNÇ uygulamasıyla bu durumu bir nebze daha pekiştiriyor. 2019 yılının son gününe dek geçerli olan kampanyadan yararlanmak için GNÇ uygulamasını ücretsiz olarak indirmeniz gerekiyor. Hediye yumurtanı haftada 2 defa çatlatarak sürpriz interneti kapabilirsiniz. GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyasına sadece 26 yaş ve altındaki aboneler katılabilir. Kampanyaya katılmak için gerekli olan bir diğer koşul ise konum bilgisini bildirmeniz.

Turkcell BİP Uygulaması Bedava İnternet

turkell bip bedava internet

BİP uygulaması kesinlikle son dönemin en popüler çevrimiçi sohbet programı. Turkcell ile birlikte adını iyice duyuran BİP, mesajlaşmayı sevenleri bedava internet ile ödüllendiriyor. Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra hemen kendinize bir mesajlaşma grubu kurun ve BİP çevrenizi genişletin. Hem mesajlaştıkça hem de arkadaşlarınıza programı tavsiye ettikçe bedava internet edinme olasılığınız artacaktır.

Goller Cepte Uygulaması

Futbol severlerin çok büyük ilgi gösterdiği Goller Cepte uygulaması, adından da anlaşılacağı üzere golleri mobil cihazlarınızdan izlemenize olanak tanıyan bir uygulama. Tuttuğunuz takıma özel bir taraftar uygulaması olan Goller Cepte ile hem takımınızın gollerini bulunduğunuz her yerden rahatlıkla takip edecek, hem de bu sayede hattınıza bedava internet tanımlayacaksınız. Ücretsiz olarak indirilebilen Goller Cepte uygulamasının internet kampanyasından Turkcell aboneleri 31 Aralık 2019’a kadar faydalanabilir. 24 saat boyunca geçerli olacak 500 MB bedava internet, kısa süre içinde hattınıza yüklenecektir.

Tambu Uygulaması

turk telekom tambu bedava internet

Sadece Turkcell değil Türk Telekom da bedava internet veren uygulama ve paketlerle abonelerini mutlu ediyor. Türk Telekom bedava internet paketleri ya da uygulamaları genellikle yıl sonuna kadar geçerli oluyor. Bunlardan biri olan Tambu uygulaması, tam 1 GB bedava interneti kapmanızı sağlıyor. Kampanya Selfy tarifesine sahip olan abonelere özel olarak sunuluyor. Tambu çok gelişmiş, işlevsel bir klavye uygulaması olarak biliniyor. Renkli çıkartma ve temaları dışında, kolay bir şekilde arama yapılabilmesi, uygulamayı oldukça cazip kılıyor. Uygulamayı indirdikten sonra size verilen kodu 4545’e ücretsiz olarak gönderdikten sonra, bedava internetiniz hemen aktifleşecektir.

İnternet Avcıları

Uygulamalar; esasen oyun kategorisini de kapsıyor. Bu nedenle GSM operatörleri sadece standart uygulamalar için değil ücretsiz mobil oyunlar için de çeşitli bedava internet kampanyalarına imza atıyor. Vodafone ile İnternet Avcıları oyunu arasındaki işbirliği bunun net bir göstergesi. Oyun oynamayı seven biriyseniz, artık bu sayede kolayca bedava internet elde edebileceksiniz. Adından da anlaşılacağı üzere İnternet Avcıları oyunu, başarı oranınıza ve performansınıza göre size bedava internet sunan bir oyun. Oyunun içinde yer alan bitleri toplayarak hattınıza bedava internetin tanımlanmasını sağlayın.

Sil Süpür

Türk Telekom’un sevilen bir diğer bedava internet kampanyası da Sil Süpür kampanyası. Bu kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom Online işlemler isimli uygulamayı hemen Google Play ya da App Store üzerinden telefonunuza indirin ve kampanyanın bir parçası olun. Uygulama sadece bedava internet değil, aynı zamanda SMS ve bedava konuşma hakkı da tanıyabiliyor. Online İşlemler uygulaması ile Sil Süpür bedava internet kampanyasından sadece Perşembe günleri faydalanabilirsiniz.

Yanımda Uygulaması ile Bedava İnternet

vodafone yanimda bedava internet alma

Vodafone da aynı şekilde bedava internet kampanyalarına duyarsız kalmayan operatör şirketleri arasında yer alıyor. Bedava internet programı Vodafone kategorisinde yer alan Yanımda uygulaması, abonelerden büyük takdir topluyor. Yanımda uygulaması ile hat içi işlemlerinizi pratik olarak yapmanız mümkün. Vodafone hat sahiplerinin telefonlarına indirdikleri ilk uygulamalardan biri olan Yanımda uygulaması “Bana Ne Var” bölümü ile her gün bedava internet şansı tanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here