BİMcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

BimCell olabildiğince fazla abone sayısına ulaşmak için bir çok farklı yol izlemektededir. Bunların en çok göze çarpanları yaptığı kampanyalar olarak biliniyor. BimCell bir çok bedava internet, sms ve dakika vererek hem abone sayısını artırıyor hemde abonelerini mutlu ediyor. Bu yazımızda BİMcell Bedava İnternet Veren Uygulamaları hakkında bilgi vereceğiz.

BimCell diğer operatörler kadar büyük abone kitlesine sahip olmasada yine kendi çapında bir abone kitlesi vardır. BimCell tarifelerinin ucuzluğu ve bol çeşitli olmasından dolayı bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bakıldığı zaman çok ucuz fiyatlara güzel sayılabilecek bir çok tarifesi bulunmaktadır.

BİMCELL BEDAVA İNTERNET VEREN UYGULAMALAR

BİMcell Salla Kazan Uygulaması

BİMcell Arayanı Bil Plus Uygulaması

BİMcell Eba Uygulaması

BİMcell Öğrenci Uygulaması

BİMCELL SALLA KAZAN UYGULAMASI BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR

BİMcell Salla Kazan uygulaması üzerinden bedava internet kazanma şansı vermektedir. BİMcell Salla Kazan uygulaması bedava internet nasıl alınır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; BİMcell kullanıcıları, Salla Kazan uygulamasını cep telefonlarına yükleyerek cep telefonu numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra ekranda yer alan bulut simgesine tıklamalıdır.

Bulut simgesine tıkladıktan sonra telefonu sallayan aboneler, her hafta milyonlarca bedava internet hakkından birisini kullanma şansına sahip olacaklardır. BİMcell Salla Kazan uygulaması her hafta farklı tutarlarda internet hediyesi vermektedir.

BİMCELL ARAYANI BİL PLUS UYGULAMASI BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR

BİMcell arayanı Bil Uygulamasına kayıt olmak için cep telefonunun mesaj bölümünden PLUS yazıp 7065’e SMS göndermek gerekmektedir. SMS ile başvurunun ardından abonelerin hatlarına 1 GB internet kullanım hakkı otomatik olarak tanımlanacaktır.

BİMCELL EBA UYGULAMASI BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR

BİMcell Eba uygulaması, öğrencilerin eğitimlerine destek vermek amacı ile kullanılmaktadır. BİMcell Eba uygulamasını indiren aboneler, Eba kullanımlarında geçerli 8 GB internet kazanabilirler. Böylece eğitimlerinden de geri kalmak zorunda kalmazlar.

BİMCELL ÖĞRENCİ UYGULAMASI BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR

Üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanmış olan bu uygulamaya girerek uzaktan derslerine giriş yapan üniversite öğrencisi BİMcell aboneleri, uygulamaya giriş yaptıktan sonra derslerinde geçerli olmak üzere 6 GB internet hediyesi kazanacaklardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here