BimCell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası!

Tüm operaörler gibi BimCell de abonelerini ramazan ayında unutmadı. BimCell diğer operatörler kadar tercih edilmese de yine de belirli bir kitleye sahip olmayı başarmıştır bunun en büyük sebepleri ise yaptığı tarifeler ve kampanyalardır. Ramazan ayında abonelerine bedava internet dağıtacağını duyuran BimCell her hangi bir şart aramayarak tüm aboneleri için geçerli olacağını söyledi.

BimCell faturalı veya faturasız olan abonelerine ramazan ayı boyunca 10 GB bedava internet vereceğini açıkladı. Abonelerinden her hangi bir yere kayıt olmak veya başvuru yapmak gibi şartlar aramadan sadece bir kısa mesaj ile bu kampanyadan yararlanma kolaylığı sağlayan BimCell böyle kampanyaların devamının da geleceğini söyledi.

BİMCELL RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR

BimCell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen BimCell abonelerinin öncelikle tek seferde 30 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapması gerekmektedir. TL yüklemesi yapmayan aboneler, Ramazan internet hediyesini alamazlar.

BimCell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında 30 TL ve üzeri yükleme yapan aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden SAHUR2021 yazıp 5555’e SMS göndererek 10 GB internet hediyesini kazanma şansına sahip olacaklardır.

BİMCELL RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR

BimCell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

BimCell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası, tüm BimCell abonelerine yönelik hazırlanan bir kampanyadır.

BimCell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında tüm BimCell abonelerine bir ay boyunca 10 GB internet hediye edilmektedir.

BimCell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından internet hediyesini almak isteyen abonelerin 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapması gerekmektedir.

BimCell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasına girerek kampanyaya katılan abonelerin hatlarına otomatik olarak 10 GB internet hediyesi tanımlanacaktır.

BimCell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 10 GB internet bir ay boyunca kullanılabilecektir.

BimCell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 10 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

BimCell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan 10 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

BimCell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından bedava internet kullanım hakkı, gelecek bilgilendirme SMS’ si sonrasında başlayacaktır.

BimCell, BimCell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here