Operatörlerin Evde Kal Bedava İnternet Kampanyaları

Son zamanlarda Corona virüsünün daha fazla artmasından dolayı tüm ülkede tedbirler en üst seviyeye çıkmasının ardından herkes eve kapandı ve bundan sebep operatörler insanlar evde kaldıkları için internette daha fazla vakit geçirlemeleri için bedava internet kampanyaları yapmaya başladı. Bu yazımızda sizlere Operatörlerin Evde Kal Bedava İnternet Kampanyalarından bahsedeceğiz.

İnsanlar kafa dagıtmak için bir nebze olsun stres ve sıkıntılardan uzak olması için internet ortamında gezerek kendilerini iyi hissetmek ve bulunduğumuz durumu biraz olsun unutmak için zaman harcamaktadır. Operatörlerde insanların interneti bittiği zaman sıkıntı çekmesin diye hemen hemen her hafta bedava internet kampanyası yapmaktadır.

TURKCELL EVDE KAL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Turkcell evde kal bedava internet kampanyası kapsamında abonelerine evde kaldıkları sürece kolayca kullanabilecekleri internet paketleri hazırladı. Turkcell BİP üzerinden sunulacak olan internet kapsamında abonelere 1 GB – 10 GB arası bedava internet hakkı sunulacak. Turkcell aboneleri, BİP uygulamasını kullanarak bedava internet paketlerinden birisine sahip olma şansını kazanacaklar.

VODAFONE EVDE KAL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Vodafone evde kal bedava internet kampanyası kapsamında abonelerine evde kaldıkları sürece kolayca kullanabilecekleri internet paketleri hazırladı. Vodafone Bana Ne Var uygulaması üzerinde sunulacak olan internet hediyesi 5 GB olarak belirlendi. Bana Ne Var uygulamasına girecek olan aboneler, 5 GB internet kampanyasının yanı sıra 1 GB ve 2 GB bedava internet de kazanma şansına sahip olacak. Vodafone aboneleri bunun yanı sıra E – fatura yazıp e – posta adresini yazarak 2 haftalık 1 GB internet de kazanabilecekler.

TÜRK TELEKOM EVDE KAL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Türk Telekom evde kal bedava internet kampanyası kapsamında abonelerine evde kaldıkları sürece kolayca kullanabilecekleri internet paketleri hazırladı. Türk Telekom Online İşlemler menüsü üzerinden alınabilecek internet kapsamında tüm abonelere 4 GB internet hediye edilecek. Türk Telekom Şanslı Çark uygulamasını kullanan aboneler, 4 GB internet ile birlikte günlük 100 MB, 250 MB ve 1 GB internet kazanma hakkına da sahip olacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here