Soruları Çöz Bedava İnterneti Kap (Tüm Operatörlerde Geçerli)

Türkiye’nin önde gelen operatörleri hemen hemen her ay abonelerine bedava internet, dakika ve sms vermek için bir çok kampanya hazırlayarak onlara sunmaktadır. Bunu yanı sıra abonelerin yüklemelerine göre artı olarak hediye vermektedirler. Bu yazımızda da siz değerli takipçilerimize tüm operatörler için geçerli olan Soruları Çöz Bedava İnterneti Kap kampanyasından bahsedeceğiz ve kampanya hakkında tüm detayları vereceğiz.

Operatörünüzün belirlediği yolu izleyerek soruları çözüp kolayca bedava internet kazanabilirsiniz. Günümüzün çoğunu internet ortamında geçirdiğimiz için hemen hemen herkes internet yetersizliğinden şikayetçi olduğu için operatörler bu konuyu dikkate alarak abonelerinin yüzlerini güldürmek için ve istedikleri gibi internet ortamında takılmaları için onlara bedava GB kampanyalarını devam düzenliyorlar.

VODAFONE SORULARI ÇÖZ BEDAVA İNTERNETİ KAP KAMPANYASI NEDİR

Vodafone Soruları Çöz Bedava İnterneti Kap kampanyası kapsamında abonelerine Vodafone Seviyorum İnterneti uygulamasını hazırladı. Uygulama için hazırlanmış olan internet sitesine giren ve kendilerine sorulan sorulara cevap veren Vodafone aboneleri, bedava internet kazanma şansına sahip oluyor.

Vodafone seviyorum İnterneti uygulaması üzerinden toplamda 12 adet soru yöneltiliyor. Aboneler, hazırlanan site üzerinden kendilerine yöneltilen soruları cevaplayarak kısa sürede 6 GB internet kazanma şansına sahip oluyor. Vodafone 6 GB internet hediyesini 3 ay boyunca aylık 2 GB olacak şekilde abonelerin hattına tanımlıyor.

TURKCELL SORULARI ÇÖZ BEDAVA İNTERNETİ KAP KAMPANYASI

Turkcell Soruları Çöz Bedava İnterneti Kap kampanyası kapsamında Turkcell Bul Çöz Kazan Servisini hazırladı. Turkcell’ in eğlenceli servislerinden birisi olan Bul Çöz Kazan Servisi, akıllı telefonlar üzerinden oynanabilen bir bulmaca oyunudur. Turkcell aboneleri, oyunu telefon ekranına dokunarak ya da telefonu hareket ettirerek kolaylıkla oynayabilir.

Turkcell Bul Çöz Kazan Servisi üzerinden yöneltilen bulmacaları çözen Turkcell aboneleri, soruları doğru cevaplamaları karşılığında bir hafta geçerli 1 GB internet kazanırlar. 1 GB internet hediyesinin yanı sıra çeşitli hediyeleri de kazanma şansına sahip olunacaktır.

TÜRK TELEKOM SORULARI ÇÖZ BEDAVA İNTERNETİ KAP KAMPANYASI

Türk Telekom Soruları Çöz Bedava İnterneti Kap kampanyası kapsamında Türk Telekom Soru Bil uygulamasını hazırladı. Türk Telekom Soru Bil uygulaması üzerinden ödüllü sorulara cevap veren Türk Telekom abonelerine bedava internet hediye edilir.

Türk Telekom aboneleri, uygulama mağazası üzerinden yükleyecekleri soru bil uygulamasına giriş yaptıktan sonra kendilerine sorulan tüm sorulara doğru cevap vererek puan biriktirme ve bu puanlar karşılığında bedava internet satın alma hakkına sahip olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here