Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyası şartları!

Son dönemlerde hastalıktan dolayı araya konulan mesafeler insanları hep görüntülü konuşmaya ve internet ortamına itmiştir. Hal böyle olunca insanlar internet sıkıntısı çekmeye başladı buna çözüm olarakta operatörler hemen hemen her hafta aboneleri internetsiz kalmasın diye hediye internet kampanyası yapmakta. Bu yazımızda sizlere Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyası şartlarından bahsedeceğiz.

Yapılan bu kampanyalar ile operatörler hem abonelerine hediye dagıtmakta hemde abone kitlesini genişletmektedirler. Bu kampanyaları takip etmek isteyen kişilerin sitemizi takipte kalmaları yeterli olacaktır. Biz sizler için yayınlanan tüm tarifeleri araştırarak detaylı bir şekilde paylaşıyoruz tümoperatörlerin güncel kampanya ve tarifelerini görmek için ana sayfamıza girmeniz yeterlidir.

TÜRK TELEKOM 10 GB HEDİYE KAMPANYASI

Kampanyadan hemen faydalanmaya başlamak için siz de Balıkesir ve Çanakkale illerindeki Türk Telekom mağazalarına gidip Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 veya Selfy Efsane 10GB tarifelerinden birini alın, 10 GB hediye internetin sahibi olun!

Tek defaya mahsus olmak üzere, otuz bir gün süresince.

Kampanya şartları:

Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir. Katılım 31 Aralık 2020 tarihi ve öncesinde yapılmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.

Hediye 10GB Kampanyası’ndan, kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde Balıkesir ve Çanakkale illerinde bulunan bayiler aracılığı ile Şirketimizce sunulmakta olan Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 ve Selfy Efsane 10GB bireysel faturalı tarifelerinden birine yeni hat tesisi ve numara taşıma yoluyla başarıyla dâhil olan yeni müşteriler faydalanabilecektir.
Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere otuz bir gün süresince kullanılabilecek ücretsiz 10 GB ek data faydası otomatik tanımlanacaktır.

Kampanya kapsamında sunulan hediye internet hakkı, hat/hatların belirtilen faturalı Efsane 8, Efsane 12, Prime Efsane 20 ve Selfy Efsane 10GB tarifelerinden birinde aktif olduğu fatura dönemi itibariyle otomatik olarak tanımlanacak; tanımlamanın gerçekleştirilmesinin hemen ardından ilgili hatta / hatlara SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Aboneler kampanya kapsamında sunulan ek data faydasından bahse konu bilgilendirme SMS’nin ardından yararlanabilecektir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here