Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası!

Türkiye’nin ençok tercih edilen operatöleri arasında yer alan Türk Telekom Ramazan ayına özel bedava internet kampanyası yapacağını duyurdu. Hemen hemen tün operatörler her hafta bedava internet kampanyası yapmaktadır sizler için bu kampanyaları araştırarak sitemizde paylaşmaktayız bizi takip ederek yayımlanan tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek güncel kampanyalara
göz atabilir ve faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom bundan önceki senelerde de olduğu gibi bu senede abonelerine bedava internet vererek onları internetsiz bırakmayacağını söylüyor. Türk Telekom her özel günde abonelerine böyle bir çok sürpriz yaparak onlara bir nevi hediye dağıtmaktadır.

Türk Telekom ramazan ayı boyunca faturalı veya faturasız abonelerine özel bedava internet kampanyası yapıyor bu kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom abonesi olmanız yeterlidir. Bunun dışında her hangi bir şey yapmanız gerekmeyecektir.

TÜRK TELEKOM 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin öncelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Uygulamanın indirilmesinin ardından cep telefonu numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapılmalıdır.

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giren aboneler, ana sayfada yer alan “Türk Telekom Ramazan’a Özel İnternet” sekmesine tıklanmalıdır. Sekmeye girişin ardından sayfada yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna basarak bedava internet hakkına sahip olmak mümkün olacaktır. Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 1 GB internet hediyesi bir ay boyunca kullanılabilir.

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen BİMcell, POCell, TeknosaCell, VestelCell ve PTTCell abonelerinin cep telefonlarının mesaj bölümünden HEDIYE1GB yazıp 5555’e SMS göndermesi yeterli olacaktır.

TÜRK TELEKOM 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanan bir kampanyadır.

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında tüm Türk Telekom abonelerine bir ay boyunca 1 GB internet hediye edilmektedir.

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından internet hediyesini almak isteyen abonelerin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yapması gerekmektedir.

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasına girerek kampanyaya katılan abonelerin hatlarına otomatik olarak 1 GB internet hediyesi tanımlanacaktır.

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 1 GB internet bir ay boyunca kullanılabilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here