Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi Sadece 9,18 TL

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olarak bilinen Türk Telekom yaptığı bedava kampanyaları ile adını çok kez söz ettirmiştir fakat bunların yanı sıra mevcut kampanyalarında da indirime giderek aboneleri çok daha fazla memnun edecek gibi duruyor. Bu yazımızda sizlere Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi Sadece 9,18 TL kampanyasından bahsedeceğiz.

Sitemizde diğer tüm operatörlerin en güncel kampanyalarını bulabilirsiniz. Her gün sizler için yeni kampanyalar araştırıp sizlere aktarmaktayız bizi takip ederek yayımlanan her yeni güncel ilandan haberdar olabilir ve operatörlerin yapmış olduğu kampanyalardan paydalanma imkanı bulabilirsiniz.

Türk Telekomun yapmış olduğu Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi Sadece 9,18 TL kampanyasından sadece faturalı olan hatlar yararlanabileceğini açıklamıştır. Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından verilen 30 GB internet, Ramazan ayı boyunca gece 00:00 – 06:00 saatleri arasında rahatlıkla kullanılabilecek. Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin SMS ile kampanyaya katılması gerekecek.

TÜRK TELEKOM 30 GB SAHUR PAKETİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından yararlanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin öncelikle SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir. Başvuru sonrasında abonelerin hatlarına 9,18 TL karşılığında sadece sahur vakitlerinde kullanabilecekleri 30 GB internet hediyesi yüklenecektir.

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasına katılmak için cep telefonunun mesaj bölümünden Sahur 30GB yazıp 5555’e SMS göndermek gerekmektedir. SMS ile başvurunun ardından abonelerin hatlarına sahurda geçerli 30 GB internet yüklenecektir.

TÜRK TELEKOM 30 GB SAHUR PAKETİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyası, tüm faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyası kapsamında abonelere sahurda geçerli 30 GB internet hediye edilmektedir.

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin SMS ile kampanyaya katılması gerekmektedir.

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından verilen internetin kullanım süresi her gün gece 00:00 – 06:00 arasında geçerli olacaktır.

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından kazanılan 30 GB internet sadece 9,18 TL karşılığında satın alınabilir.

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından verilen 30 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından kazanılan 30 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından alınan 30 GB internetin kullanım süresi bir aydır. Kullanım süresi dolduğu zaman kalan haklar otomatik olarak iptal edilecektir.

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyası kapsamında kalan internet hakkını öğrenmek için cep telefonunun mesaj bölümünden INTERNET yazıp 5555’e SMS göndermek gerekmektedir.

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasını iptal etmek için cep telefonunun mesaj bölümünden IPTAL SAHUR 30GB yazıp 5555’e SMS göndermek gerekmektedir.

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyası kapsamında verilen 30 GB internet kullanım süresinden önce bittiğinde aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilirler.

Türk Telekom, Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here