Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır

Türk Telekom yeni bir kampanya ile abonelerini sevindirmeye devam ediyor. Ev internetinde sıkıntı yaşayan abonelerin arıza kaydı bırakması halinde sorun çözülene kadar 2 GB bedava internet veriyor. Her koşulda abonelerine daha kalite hizmet sunan ve onları mağdur etmemek için bir çok kampanya yapan operatör her seferinde adından söz ettirmeyi başarıyor.

TÜRK TELEKOM ARIZA 2 GB HEDİYE İNTERNET NASIL ALINIR

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; evde Türk Telekom internet kullanan abonelerin yaşadıkları internet bağlantı sorununda hemen arıza kaydı vermeleri gerekmektedir.

Arıza kaydı veren abonelerin cep telefonlarına Türk Telekom tarafından bir kod gönderilecektir. Gönderilen kodu cep telefonunun mesaj bölümünden yazıp 5555’e SMS atan tüm abonelerin hatlarına anında 2 GB internet hediyesi tanımlanacaktır. 2 GB internet hediyesi arıza giderilmesine kadar rahatlıkla kullanılabilir.

TÜRK TELEKOM ARIZA 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm evde Türk Telekom interneti kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında 2 GB internet hediyesini almak için öncelikle arıza kaydı bırakmak gerekmektedir.

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında arıza kaydı bırakan abonelere kod gönderilecektir.

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında 2 GB internet almak için öncelikle kodun SMS olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyasına katılan ve kodu gönderen abonelere 2 GB internet hediyesi anında tanımlanacaktır.

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında verilecek 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Türk Telekom, Türk Telekom Arıza 2 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here