Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Türkiye’nin en önemli operatörlerinden olan Türk Telekom yaptığı kampanyalar ve indirimli tarifeler ile abonelerini mutlu etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir çok bedava internet ve dakika kampanyası yaptığını duyurmuştuk Bugünde sizlere Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır ondan bahsedeceğiz.

Bizi takip ederek tüm operatörlerin en güncel tarife ve kampanyalarını anında görebilirsiniz ve kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek yayımlanmış olan tüm operatörlerin en güncel tarife ve kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve süresi bitmemiş olan kampanyalardan da faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Türk Telekom, bedava dakika dağıttığı çok sayıda kampanyaya sahip. Söz konusu kampanyalar sayesinde abonelere bedava milyonlarca dakika verilir. Konuşmayı seven Türk Telekom aboneleri, kendilerine sunulan dakikalar sayesinde doya doya konuşmanın tadını çıkartırlar.

Türk Telekom ücretsiz 50 – 100 dakika kampanyası
Türk Telekom 2000 dakika kampanyası
Türk Telekom faturasız bedava dakika kampanyası

TÜRK TELEKOM ÜCRETSİZ 50 – 100 DAKİKA KAMPANYASI

Türk Telekom ücretsiz 50 – 100 dakika kampanyası kapsamında faturalı hat kullanan abonelere 50 dakika ya da 100 dakika hediye edilir. Bu kampanyadan yararlanmak içi abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir. Kampanyadan yararlanacak faturalı hat sahipleri, PAKET yazıp 9090’a SMS göndererek kampanyaya dahil olabilir. SMS ile başvurunun ardından 50 dakika ya da 100 dakika hediye edilecektir. Abonelere çıkacak olan dakika tutarı tamamen abonelerin şansına bağlı olarak değişecektir.

TÜRK TELEKOM 2000 DAKİKA KAMPANYASI

Türk Telekom, dakika isteyen aboneler için hediye 2000 dakika veren bir kampanya hazırladı. Türk Telekom 2000 dakika kampanyası kapsamında oldukça uygun bir ücret karşılığında 2000 dakika bedava konuşma hakkı verilir. Faturalı hat sahiplerine göre hazırlanmış olan kampanya kapsamında 9 TL karşılığında 2000 dakika konuşma hediye edilecektir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom aboneleri cep telefonlarından SABIT 2000DK yazarak 6368’e SMS göndermelidir. SMS onayının ardından 9 TL karşılığında abonelere 2000 dakika yüklenecektir.

TÜRK TELEKOM FATURASIZ BEDAVA DAKİKA KAMPANYASI

Türk Telekom faturasız bedava dakika kampanyası, faturasız hat kullanıcılarına özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 30 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapan Türk Telekom abonelerine gece akşamdan sabaha kadar kullanabilecekleri bedava dakika hediye edilir. Kampanyadan yararlanacak Türk Telekom aboneleri 30 TL ve üzeri yüklemelerinin ardından GECE yazıp 4545’e SMS göndermeleri karşılığında akşam 21:00 – 09:00 arasında ücretsiz olarak konuşma hakkına sahip olurlar. Bu saatler arasında yapılan tüm konuşmalar ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

TÜRK TELEKOM DAKİKA SORGULAMA

Türk Telekom dakika sorgulama işlemi için abonelerin cep telefonlarından SES yazarak 6000’e ya da 5555’e SMS göndermesi yeterli olacaktır. SMS gönderimi sonrasında abonelerin kaç dakikalarının kaldığı mesajla gönderilir. Bunun yanı sıra bedava dakika paketinin %80’lik kısmının kalması durumunda bilgilendirme mesajı verilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here