Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom her zaman olduğu gibi abonelerini sevindirmeye devam ediyor. Hemen hemen her hafta yeni kampanya ve tarifeler ile abonelerinin yüzünü güldüren operatör gün geçtikçe abone sayısını artırmayı ve hizmet kalitesini daha çok yükseltmeyi planlıyor.Bugünkü yazımızda Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Ana sayfamıza girerek tüm operatörler hakkında yayımlanmış olan en güncel kampanya ve tarifeleri görebilirsiniz, bilgi sahibi olabilirsiniz ve kolayca faydalanabilirsiniz. Sizler için her gün yeni tarife ve kampanyalar araştırarak sitemizde yayınlamaktayız bizleri takip ederek yayınlanan güncel ilanları kolayca takip edebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet

Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden Sil Süpür Bedava İnternet sekmesine tıklayıp size özel olarak hazırlanan haftalık sürpriz hediye paketini sil süpür yaparak onlarca hediye arasından sana özel olan hediyeni alabilirsin. Üstelik bu adımları her hafta tekrarlayabilirsiniz. Sil Süpür uygulaması ile haftalık 30 GB hediye internet, her yöne 250 dakika ve MUUD premium üyeliği gibi bir birinden farklı hediyeler sizleri bekliyor.

Türk Telekom Ücretsiz Sosyal Medya Paketi

Türk Telekom GSM operatörünün geçtiğimiz günlerde abonelerine sunduğu ücretsiz sosyal medya paketi kampanyasıyla WhatsApp, Facebook, Twitter ve Instagram gibi popüler sosyal medya hesaplarınızda 1 hafta boyunca ücretsiz dolaşabilirsiniz. Bu kampanya kişiye özel olmakla birlikte sadece tek sefer kullanılmaktadır. Abonelik için SOSYAL PAKET yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom 4.5G Hediye İnternet

Türk Telekom 4.5G hediye internet kampanyası başladı. Bildiğiniz gibi her operatör 4.5G teşviki için abonelerine çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Türk Telekom 4.5G kampanyasına kayıt olan abonelerine 1 ay geçerli 30 GB hediye internet paketi vermektedir. Bu kampanya abonelerinden 4.5G uyumlu sim kartı olması istemektedir. Eğer hattınız 4.5G uyumlu değilse üzülmeyin. Herhangi bir Türk Telekom bayisine uğrayıp eski hattınızı vererek ücretsiz 4.5G uyumlu sim kartınızı alabilirsiniz. Daha sonra telefonunuzun mesaj kısmına gelerek 4.5G 30 GB yazıp 5555 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Türk Telekom faturalı hat sahiplerini kapsayan bu kampanya ile faturalarınızı online işlemler uygulaması veya banka kanalları üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda Türk Telekom operatöründen bir hafta geçerli ücretsiz 2 GB internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya katılım gerektirmiyor. Otomatik ödeme talimatı üzerinden ödenen fatura olması durumunda otomatik olarak hattınıza 2 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan

Geçtiğimiz günlerde abonelerine servis edilen Hediye İnternet Gönder 1 GB kazan kampanyası yoğun istek üzerine tekrar yenilendi. Bu kampanya sayesinde sevdiklerinize hediye internet göndererek sizde kazanabilirsiniz. Kampanya süresi boyunca 1 GB ve 4 GB hediye internet gönderimi yapan her aboneye 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet, aylık 4 GB hediye eden kullanıcılara ise 1 ay geçerli 1 GB cepten internet verilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here