Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları Nasıl Yapılır?

türk telekom bedava internet

Türk Telekom abonelerinin bedava internet kazanmaları için pek çok farklı uygulama ile müşterilerine hediye internet vermektedir. Firmamın düzenli olarak yürütmüş olduğu kampanyalarda müşterilerinin bedava internet kazanmasını sağlayan pek çok farklı uygulamanın olması, Türk Telekom kullanıcılarının hiçbir zaman internetsiz kalmamasını sağlamaktadır. Özellikle faturasız paketlerde sonraki aya kadar pek çok operatör sahibinin internetlerinin yetişmemesi, firma yetkililerini bu alanda kampanyalar sunmaya iten en önemli faktördür. Buna göre Türk Telekom bedava internet faturasız kampanyalarını detaylı şekilde aşağıdaki başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

İnterneti bittiği anda ek paket yapma ihtiyacına gerek kalmadan Türk Telekom müşterilerinin hediye internet kazanabilecekleri uygulamalar oldukça fazladır. Sizler de bu uygulamalara katılarak paketiniz bitse dahi herhangi bir ek ücret ödemeden pek çok internet paketine hediye ile sahip olabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet paketleri faturasız kampanyaları şunlardır;

  • Yeni yıl demek bol GB demek kampanyası,
  • 4 G 30 GB internet kampanyası,
  • Sil Süpür kampanyası,
  • EBA kampanyası,
  • Siri ile Lira Paylaşan herkese 500 MB kampanyası,
  • Hediye İnternet Gönder 1 GB kazan kampanyası,
  • E-Fatura hediyeli 1 GB kampanyası,
  • Hediye Sosyal Medya Kampanyası,

Gibi pek çok farklı ihtiyaca hitap edecek türden bedava internet kampanyaları Türk Telekom tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Sizlerde bu kampanyalar arasından dileğinize katılabilir ve firmanın sunmuş olduğu hediye internetlerden dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Hediye Sosyal Medya Kampanyası

turk telekom sosyal medya bedava internet

Türk Telekom bedava internet faturasız 2020 kampanyaları arasında kadın müşterilerini özel olarak düşünerek hazırladığı Hediye Sosyal Medya Kampanyası, özellikle sosyal ağları sıkça kullanan kişileri düşünülerek sunulmaktadır. Türk Telekom’un kadın müşterilerine ayrıcalıklı olarak sunmuş olduğu bu kampanya ile Whatsapp, Facebook ve Twitter gibi sosyal medyalar 2 GB’lık hediye internet paketi ile kullanılır. Bunun için yapılması gereken tek şey kişilerin 30 TL ve üzeri olarak hatlarına yapacakları yüklemenin ardından SOSYAL PAKET yazarak 5555’e göndermeleri ve sisteme kaydolmalarıdır.

Detaylı İncelemek için; https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/hediye-sosyal-medya-kampanyasi-yeni.aspx

E-Fatura Hediyeli 1 GB Kampanyası

turk telekom e fatura 1 gb bedava internet

Türk Telekom bedava internet kazanmanın diğer bir yolu ise e-fatura kullanmaktır. Firmanın duyarlılık projesi kapsamında başlatmış olduğu bu uygulama ile faturalarını e-fatura üzerinden alan kişiler Türk Telekom’dan 1 GB’lık hediye internet kazanıyorlar. Genel kullanım olarak sunulan bu internet hediyesi, faturalı ya da faturasız hat fark etmeksizin herkese sunulmaktadır. Türk Telekom bedava internet faturasız paketinden faydalanmak için yapılması gereken en önemli şey 1 GB yazıp boşluk bırakıp gmail adresinizi yazarak 3008’e mesaj göndermenizdir. Ancak bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken şey bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabildikleridir.

Kampanya Detay; https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/e-fatura-hediye-1-gb.aspx

Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası

türk telekom hediye internet gönder

Genel kullanım için müşterilerinin mobil hesaplarına tanımlanan hediye gönder 1 GB kazan kampanyaları, kişilerin başkasına göndereceği hediyeler sonucunda mobil hesaplarına yüklenmektedir. Başkasına gönderilecek olan hediyeler için Türk Telekom hediye gönderen kişiye de hediye internet sağlamaktadır. Buna göre Türk Telekom bedava internet faturasız kampanyaları arasında belki de en anlamlısı olan bu kampanya için firma;

  • 1 GB hediye internet gönderen kullanıcısına haftalık 1 GB hediye internet,
  • 4 GB hediye internet gönderen kullanıcısına haftalık 4 GB hediye internet,

Sunmaktadır. Nisan ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyadan sizler de hem sevdiklerinizi mutlu ederek hem de kendiniz hediye internet kazanarak anında ve kolaylıkla faydalanabilirsiniz. 1 GB internet gönderimi ücretlendirmesi 19 TL, 4 GB’lik internet gönderimi ise 39 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Kampanya Detay; https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturali/hediye-internet.aspx

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here