Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme (İnternet, Dakika, Mesaj)

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden birisi olan Türk Telekom abonelerine kolaylık sağlamak için elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Son zamanlarda çıkardığı kampanyalar ile adından çok söz ettirmeye başlayan operatör yaptığı duyuruda kampanyaların hız kesmeden devam edeceğini vurgulamaktadır. Bu yazımızda sizlere Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme (İnternet, Dakika, Mesaj) hakkında tüm detayları aktaracağız.

Türk Telekom tüm abonelerine özel tarifeler sunduğu için kişiler ne kadar kullanım hakları olduğunu ve bu ne zamana kadar geçerli olduğunu bilemedikleri için ara sıra bunu öğrenme gereği duyarlar ve sadece bir sms ile tüm detayları kolayca öğrenebilme imkanına sahipler.

TÜRK TELEKOM KALAN KULLANIM ÖĞRENME (İNTERNET, DAKİKA, MESAJ) NASIL YAPILIR

Türk Telekom aboneleri, kullandıkları hatta bulunan kullanım haklarını aşmamak için düzenli olarak kalan kullanım öğrenme işlemini yaparlar. Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme (İnternet, Dakika, Mesaj) işlemi için birden fazla yöntem kullanmak mümkündür.

Türk Telekom müşteri hizmetleri ile kalan kullanım öğrenme

Türk Telekom SMS ile kalan kullanım öğrenme

Türk Telekom 9333 ile kalan kullanım öğrenme

Türk Telekom tuşlama ile kalan kullanım öğrenme

Türk Telekom Cep Asistan ile kalan kullanım öğrenme

Türk Telekom internet sitesi ile kalan kullanım öğrenme

Türk Telekom müşteri hizmetleri ile kalan kullanım öğrenmek için abonelerin Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası 444 1 500 araması gerekir. Sesli yanıt sistemi üzerinden tuşlama yaparak abonelerin kalan kullanım haklarına ulaşması mümkündür.

TÜRK TELEKOM SMS İLE KALAN KULLANIM HAKKI NASIL ÖĞRENİLİR

Türk Telekom SMS ile kalan kullanım öğrenmek için abonelerin KALAN yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekir. Mesaj gönderimi sonrasında abonenin cep telefonuna mesaj ile kalan internet, dakika ve mesaj kullanımı hakkında bilgi gönderilir. SMS ile bilgilendirme sonuçları son 2 saatlik süredeki kullanımları içermemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here