Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom da ardı arkası kesilmeyen kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet Kampanyası açıkladı. Türk Telekom selfy abonelerine mor paketleri kullanımlarından bedava incernet vereceğini açıkladı. Türk Telekom şartları yerine getiren abonelerine 1 GB bedava internet vereceğini açıkladı. Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet Kampanyası için bilinmesi gereken tüm
detaylar bu yazımızda.

Faturasız hatlar için özel yapılan bu kampanya mor paketleri kullanan abonelere 1 GB bedava internet vermektedir. Yapacağınız en az 30 TL yüklemenizde hattanıza anında 1 GB tanımlanacaktır. Şimdi bu kampanyadan nasıl faydalanabilirsiniz ve nasıl başvuru yapabilirsiniz onları aktaracağız.

TÜRK TELEKOM MOR HEDİYE BEDAVA 1 GB İNTERNET NASIL ALINIR

Mor tarifeler kapsamında 1 GB internet almak için abonelerin cep telefonlarından MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS göndermesi ve ardından 30 TL ve üzerinde yükleme yapması yeterli olacaktır. Türk Telekom aboneleri kampanyadan yararlanma karşılığında herhangi bir ücret ödemezler.

TÜRK TELEKOM MOR HEDİYE BEDAVA 1 GB İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR

Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet kampanyası, faturasız hat sahiplerine özel hazırlanmıştır.

Kampanyadan yararlanmak için abonelerin 30 TL ve üzerinde yükleme yapması gerekir.

TL yüklemesi sonrasında abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir.

Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet kampanyası kapsamında verilen bedava internet 1 ay boyunca geçerli olacaktır.

Selfy kampanyasından 1 GB kazanan ve kullanan abonelerin Mor tarifeden 1 GB internet kazanma hakkı yoktur. Abonelerin öncelikle Selfy hediye 1 GB kampanyasını iptal ettirmesi gerekir.

Kampanya kapsamında kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Kampanyadan kazanılan internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet kampanyasından kazanılan hakkın sona ermesinin ardından aboneler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet kampanyasını iptal etmek isteyenlerin IPTAL MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS göndermesi gerekir.

Türk Telekom aboneleri, Mor 1 GB hediye kampanyasından ayda sadece bir kere yararlanabilirler.

Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet kampanyasından yararlanan aboneler, kalan haklarını öğrenmek için KALAN MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS gönderilir.

Türk Telekom, Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here