Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyası İle Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom Yılların Hediyesi hediye internet kampanyası, faturalı ya da faturasız bütün Türk Telekom abonelerinin yararlanabildiği bedava internet paketi kampanyaları arasında yer almaktadır. Türk Telekom hizmet sunduğu abonelerine, kendi tarifelerinde geçirmiş olduğu yılların 3 katı kadar internet kullanım GB hediyesi vermektedir. Bir örnekle açıklamak gerekirse, 3 yıllık bir süredir Türk Telekom abonesi olmanız durumunda her sene için 3 GB hesaplamasından toplamda 9 GB bedava internet kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. Türk Telekom yılların hediyesi kampanyası sayesinde siz de çok yüksek boyutlarda GB hediyelerine ulaşarak bedava internet kullanmanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom yılların hediyesi kampanyasından yararlanabilmek için, her tarife ve kampanyada olduğu gibi Türk Telekom abonelerinin yerine getirmesi gereken bazı katılım koşulları ve işlemler bulunmaktadır. Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinde açıklanan bilgilere göre Türk Telekom yılların hediyesi bedava internet kampanyasından yararlanmak için şu işlemleri yapmanız şarttır:

  • SMS yoluyla katılım yapmak isteyen Türk Telekom abonelerinin, “YILLAR” yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek bu kampanyadan yararlanmaları mümkündür.
  • SMS dışında Türk Telekom Online İşlemler menüsü üzerinden de internet aracılığıyla bu kampanyaya katılım yapılabilir.
  • Kampanyaya katılmak isteyen Türk Telekom abonelerinin, en az 90 gün boyunca Türk Telekom abonesi olma şartı aranmaktadır.

Türk Telekom Coşturan 3 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Coşturan 3 GB bedava internet kampanyası da Türk Telekom aboneleri tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bu kampanyadan yararlanabilecek müşteriler şunlardır:

  • Türk Telekom faturasız hat sahipleri
  • Fenercell
  • GS Mobilne
  • Bursasporcell
  • Konyasporcell

tarifelerinden birine gelen Türk Telekom Coşturan 3 GB paketi alan aboneler, paketlerine ek olarak aylık 1 GB hediye imkanından da yararlanabilmektedir. Türk Telekom şirketi tarafından düzenlenen bu kampanyadan yararlanmaya devam edebilmek için müşterilerin tek yapması gereken, her ay hatlarının üzerine tek seferde 30 TL veya üzeri yükleme yapmaktır.

Türk Telekom E-Fatura ile 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom e-Fatura 1 GB bedava internet kampanyası, adından da anlaşılacağı üzere sadece faturalı hat kullanan müşterilerin katılım gösterebildiği bir kampanyadır. Siz de mobil hat üzerinden fatura aboneliğinizi başlatıp faturalarınızı e-posta adresiniz üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bu sayede kağıt israfını önleyip doğanın korunmasına katkıda bulunmanıza karşılık Türk Telekom tarafından 1 GB hediye internet paketi ile ödüllendirilebilirsiniz. Türk Telekom faturalı abonelerin e-fatura sistemine geçmelerine karşılık verilen bu kampanya, son yıllarda müşteriler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Türk Telekom faturalı hatta sahipseniz ve fatura sistemini elektronik faturaya dönüştürerek her ay kağıt israfı yapılmasını önlemek istiyorsanız, çok kolay bir şekilde Türk Telekom e-fatura ile 1 GB hediye internet kampanyasına katılım gösterebilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak ve her ay 1 GB hediye internet kazanmak için “1GB yazıp boşluk bıraktıktan sonra email adresinizi yazıp” 3008’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

turk telekom 1gb

Türk Telekom Siri ile Lira Paylaş Kampanyası

Türk Telekom Siri ile lira paylaşan herkese 500 MB hediye internet kampanyası, faturalı ve faturasız hat sahipleri tarafından kullanılabilmektedir. Bu kampanyaya katılarak hediye internet avantajlarından yararlanmak için iPhone Siri üzerinden rehberinizde bulunan Türk Telekom müşterisi herhangi bir arkadaşınıza lira paylaşmanız yeterlidir. Türk Telekom ile faturasız hatlara TL göndermenin pek çok farklı yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan biri de iPhone üzerindeki Siri’dir. Türk Telekom yılların hediyesi internet kampanyası dışında bu kampanyaya da katılarak 500 MB hediye internet sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here