Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası

Türk Telekom hız kesmeden kampanyalarına devam ediyor. Son zamanlarda yaptığı kampanyalar ve dağıttığı hediyeler ile abonelerini sevindiren operatör bu hediye ve kampanyaların sene sonuna kadar devam edeceğini bildirdi. Bir çok firma ile ortak çalışma yapan Türk Telekom bu kez de Ziraat Bankası ile birlikte ortak bir çalışmaya imza attı. Bu yazımızda sizlere Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyasından
bahsedeceğiz.

Bizi takip ederek tüm operatörlerin kampanya ve tarifelerini kolayca öğrenebilir, haklarında bilgi sahibi olabilir ve kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Ana sayfamıza girerek yayımlanmış olan tüm kampanyaları görebilirsiniz onlardan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM ZİRAAT BANKASI TL YÜKLE GB KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyasına SMS ile katılmak isteyen Türk Telekom abonelerinin cep telefonlarının mesaj bölümünden SELFY ZIRAATBANK yazıp 4545’e SMS göndermeleri gerekmektedir. SMS ile başvuru sonrasında TL yüklemesi yapan abonelere hediye internet tutarı otomatik olarak yüklenecektir.

TÜRK TELEKOM ZİRAAT BANKASI TL YÜKLE GB KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası, tüm Ziraat Bankası müşterisi Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası kapsamında SMS ile kampanyaya katılım sonrasında TL yüklemesi yapmak gerekmektedir.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyasına SMS ile başvuruda bulunan Türk Telekom aboneleri 50 TL ve 60 TL tutarında yükleme yapmalarının sonrasında 6 GB ve 9 GB internet hediyesi kazanacaklardır.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyasından yararlanmak için abonelerin Türk Telekom Selfy abonesi olması gerekir.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası kapsamında Selfy abonesi olmak için öncelikle cep telefonunun mesaj bölümünden T.C. kimlik numarası yazarak 4545’e SMS göndermek gerekmektedir.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyasından verilen GB hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası kapsamında hediye edilen GB’ ın üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyasından erilecek 5 GB ve 6 GB internet hediyeleri 2 hafta boyunca kullanılabilmektedir.

Türk Telekom ve Ziraat bankası, Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here