Türk Telekom’dan 12 GB Hediye İnternet – Renkli Tarifeler

Türk Telekom Renkli Tarifeler 12 GB bedava internet kampanyası, şirketin müşteri memnuniyeti sağlamak ve sektördeki rakiplerinden farkını ortaya koymak için uyguladığı onlarca farklı tarife ve kampanya seçeneklerinden biridir. Mobil hat müşterileri, genellikle tarifeleri uzun süre kullanmayı düşündükleri için sıklıkla tarife değişikliği yapmamaktadır. Fakat düzenlenen kampanyalar son derecede avantajlı olduğu için Türk Telekom müşterileri tarife değişikliğini sık sık tercih edebilmektedir. Türk Telekom Renkli Tarifeler olarak isimlendirilen gruptan bir tarife seçmek isteyen mobil hat kullanıcılarına çok avantajlı hediyeler sunulmaktadır.

Mobil hat tarifenizi değiştirmek istiyorsanız Türk Telekom Renkli Tarifeler arasından size en uygun seçimi yapabilirsiniz. Eğer bu menü içinden bir tarife seçimi yaparsanız, 12 GB Türk Telekom bedava internet paketi kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Her ay 2 GB olarak verilen ve 6 ay boyunca devam eden bu kampanya kapsamında hem tarife değişikliği yapabilir hem de toplamda 12 GB bedava internetin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

türk telekom 1 gb internet

Türk Telekom Renkli Tarife Paketleri

Türk Telekom renkli tarifeler kampanya paketleri, birbirinden farklı müşteri ihtiyaçlarına göre özel olarak dizayn edilmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Türk Telekom şirketinin bu dikkat çeken 12 GB hediye internet kampanyasına katılabilmek için Renkli Tarifeler kapsamından bir tanesini seçmeniz ve bu tarifeye geçiş yapmanız gerekmektedir. Kampanya kapsamında tercih edilebilecek olan Türk Telekom Renkli Tarifeler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Türk Telekom Renkli Tarife 3 GB
  • Türk Telekom Renkli Tarife 6 GB
  • Türk Telekom Renkli Tarife Prime 10 GB
  • Türk Telekom Renkli Tarife Prime 15 GB

Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan bilgilere göre, bu tarifelerden herhangi bir tanesine geçiş yapan Türk Telekom abonelerine her ay 2 GB ekstra internet paketi hediyesi verilmektedir. Kampanya dahilinde sunulan bedava internet paketleri, 6 ay boyunca tarife değişikliği yapan abonenin hattına tanımlanmaya devam edecektir. Dolayısıyla 6 aylık sürenin sonuna kadar abonelere Türk Telekom tarafından toplamda 12 GB bedava internet sunulmaktadır. Her ay kullanılmayan Türk Telekom bedava internet paketleri hattan silinmektedir. Kullanılmayan kullanım haklarının bir sonraki aya devretmesi söz konusu değildir.

bedava gb internet

Türk Telekom 12 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Renkli Tarifeler 12 GB hediye internet yapmak için şirket tarafından belirlenen şehirlerde ikamet ediyor olmak gerekmektedir. Bu kampanya Türkiye’deki bütün şehirleri kapsayan bir kampanya değildir. Türk Telekom Renkli Tarifeler arasından bütçenize uygun seçimi yaparak 6 ay boyunca 2 GB boyutunda hediye internet paketi kazanabilmek için ikamet etmeniz gereken iller şunlardır:

  • Aydın
  • İzmir
  • Hatay
  • Şanlıurfa
  • Mersin
  • Zonguldak

Türk Telekom resmi internet sitesinden açıklanan bilgilere göre bu şehirlerde bulunan Türk Telekom aboneleri, akıllı telefonlarına ücretsiz olarak indirecekleri Online İşlemler mobil uygulaması üzerinden ya da bayilerden tarife geçiş işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Tarife geçiş işlemleri gerçekleştikten sonra kullanıcıların ekstra bir işlem yapmasına gerek yoktur. Yeni tarifelerin aktif olmasının ardından 6 ay geçerli olacak şekilde 2 GB Türk Telekom bedava internet paketleri abonelerin hatlarına tanımlanarak hizmet başlangıcı yapılmaktadır.

Eğer siz de Türk Telekom müşterisiyseniz ve yakın bir zamanda tarife değişikliği yapmak istiyorsanız, Türk Telekom Renkli Tarifeler arasında siz de bütçenize en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Türk Telekom tarafından verilen 12 GB hediye internet paketinin paylaşılması ya da başka kişilere devredilmesi mümkün değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here