Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası!

Türkiye’nin en büyük operatörleri arasında yer alan Turkcell ramazan ayını boş geçmedi. Abonelerini sevindirecek kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası! Tüm abonelerine kayıtsız şartsız bedava internet vereceğini açıkladı. Bizde bu yazımızda sizler için araştırdık ve tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

Diğer operatörlerin en güncel kampanyalarını görmek için ana sayfamıza girerek göz atabilirsiniz. Bizi takip ederek her yayınlanan güncel ilandan haberdar olabilir ve yararlanabilirsiniz. Hangi operatörü kullanırsanız kullanın bu sitede sizin operatörünüze ait kampanyalar yer almaktadır.

Turkcell’in yaptığı duyuru da bu kampanyadan yararlanmak için ister faturalı olun ister faturasız olun hiç fark etmeden kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu kampanya ramazan ayını özel yapıldığını ve ramazan sonuna kadar geçerli olacağını duyurmuştur.

TURKCELL 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell abonelerinin öncelikle Dijital Operatör uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Uygulamanın indirilmesinin ardından cep telefonu numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapılmalıdır.

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Dijital Operatör uygulamasına giren aboneler, ana sayfada yer alan “Turkcell Ramazan’a Özel İnternet” sekmesine tıklanmalıdır. Sekmeye girişin ardından sayfada yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna basarak bedava internet hakkına sahip olmak mümkün olacaktır. Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet hediyesi bir ay boyunca kullanılabilir.

TURKCELL 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanan bir kampanyadır.

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında tüm Turkcell abonelerine bir ay boyunca 2 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından internet hediyesini almak isteyen abonelerin Dijital Operatör uygulamasına giriş yapması gerekmektedir.

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasına girerek kampanyaya katılan abonelerin hatlarına otomatik olarak 2 GB internet hediyesi tanımlanacaktır.

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet bir ay boyunca kullanılabilecektir.

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından kalan internet hakkını öğrenmek isteyen aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden KALAN yazıp 2222’ ye SMS göndermek zorundadır.

Turkcell, Turkcell 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here