Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet

Günlük hayatta zamanımızın çoğunu internette geçirdiğimiz için sıksık internet sıkıntısı çektiğimiz oluyor bu sebepler operatörler abonelerini düşünerekten hemen hemen her hafta bedava internet kampanyası yaparak abonelerini sevindirmektedirler. Bu yazımızda sizlere Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyasından bahsedeceğiz.

Her operatörün yaptığı kampanyaları sizler için araştırarak sitemizde paylaşmaktayız. Bizi takip ederek yayımlanacak tüm kampanyalardan haberdar olabilirsiniz ve şuan geçerli olan tüm operatörlerin kampanyalarını görmek, kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak içinde ana sayfamıza girerek hepsine göz atabilirsiniz.

Bu kampanyadan tüm Turkcell aboneleri yararlanabilir. Kampanyaya katılmak isteyenlerin yapması gereken BİP uygulamasından #senyapdiye kanalına girerek kampanyaya katılması gerekmektedir. Bu kanala girdikten sonra size verilen görevleri yapmanız karşısında size hediye internet verilecektir. Görevler haftalık verilmektedir ve toplamda 25 GB hediye internet almanız mümkündür.

TURKCELL 6 HAFTA BOYUNCA TOPLAM 25 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NE KADAR HEDİYE VERECEK

Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyasından verilecek hediyeler şu şekilde sıralanır;

1. Hafta: Fizy’den 25 şarkı dinleyene: 3GB

2. Hafta: TV+ uygulaması üzerinden 25 dakika TV izleyene: 3GB

3. Hafta: Dergilik’ten 25 yayın indirene: 3GB

4. Hafta: Yaani uygulamasından 25 tane arama yapana: 3GB

5. Hafta: Lifebox uygulamasına telefon rehberini yedekleyene: 3GB

​6. Hafta: Paycell ile tek seferde 25 veya üzeri alışveriş yapana: 10 GB

TURKCELL 6 HAFTA BOYUNCA TOPLAM 25 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR

Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.

Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanmak için BİP uygulamasını indirmek gerekir.

Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında BİP uygulaması üzerinden #senyapdiye kanalına üye olmak gerekmektedir.

Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyasına katılarak verilen görevleri yerine getiren abonelere toplamda 25 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyasından verilen 25 GB internetin her kısmı farklı bir uygulama üzerinden sunulmaktadır.

Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 25 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 25 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Turkcell, Turkcell 6 Hafta Boyunca Toplam 25 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here