Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazanmak

Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden biri olan Turkcell kazandırmaya devam ediyor. Son dönemlerde yaptığı kampanyalar ile ön plana çıkan Turkcell abonelerine bir çok Hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Zor günlerde abonelerinin hiç internetsiz bırakmayacağını açıklayan operatör bu kampanyaların devamınında geleceğini duyurdu.

Sizler için tüm operatörlerin en güncel kampanyalarını araştırarak detaylı bir şekilde sizlere aktarmaktayız. Bizi takip ederek tüm güncel ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz ve ana sayfamıza girerek yayımlamış olduğumuz tüm operatörlerin kampanyalarını görebilir haklarında bilgi sahibi olarak kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

TURKCELL AKILLI 5 GB TARİFESİ İLE HEDİYE İNTERNET KAZAN

5 GB internet

Her yöne 750 dakika konuşma

Her yöne 1000 SMS

Turkcell Akıllı 5 GB tarife ücreti: 47 TL

Turkcell Akılı 5 GB tarifesine geçen Turkcell aboneleri, 5 GB’a ek olarak 1 GB bedava internet kazanma şansına sahip olurlar. Kampanya kapsamında verilen 1 GB internet paketi sayesinde kota aşımı durumunda sonlandırılan internet hakkının yerine aboneler internetsiz kalmamış olurlar.

TURKCELL AKILLI 5 GB TARİFESİ İLE HEDİYE İNTERNET KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI

Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazan kampanyası, sadece Turkcell Akıllı 5 GB tarifesini kullanan abonelere yönelik hazırlanmıştır.

Kampanya kapsamında akıllı tarifeye geçen aboneler 1 GB bedava internet hakkı kazanırlar.

Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internet, tarife aşım durumunda devreye girerek abonelerin internetsiz kalmamasını sağlar.

Kampanyadan kazanılan internet hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Abonenin numara taşıma ya da hat iptali durumunda kampanyadan kazanılan haklar otomatik olarak sonlandırılır.

Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak için abonelerin herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur. Akıllı 5 GB tarifesine geçişin ardından 1 GB bedava internet otomatik olarak hatta yüklenir.

Turkcell, Turkcell Akıllı 5 GB Tarifesi İle Hediye İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here