Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Türkiye’nin en büyük operatörleri arasında yer alan Turkcell abonelerini sevindirecek kampanya ve tarifeler yapmaya devam ediyor. Sene başından beri hemen hemen her ay oldukça güzel tarifeler ve hediye kampanyaları yaparak hem abone sayısını yükseltiyor hemde abonelerini mutlu ediyor. Bugünkü yazımız Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları hakkında olacaktır.

Ana sayfamıza girerek tüm operatörlerin en güncel kampanyalarını ve tarifelerini kolaylıkla görebilirsiniz ve haklarından bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizi takip ederekte yayınlanacak olan her yeni güncel tarife ve kampanyaları kolaylıkla göre bilirsiniz ve kolayca yararlanabilirsiniz. Sizler için her gün yeni çıkan kampanyaları ve tarifeleri araştırarak sizlerle paylaşmaktayız.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Salla Kazan uygulaması her hafta abonelerine farklı farklı hediyeler vermektedir. Turkcell Dijital Operatör (online işlemler BIP) uygulamasını telefonunuza yükleyip her pazartesi günü uygulama içerisinden Salla Kazan sekmesine tıklayıp telefonunuzu salladıktan sonra hediye internet veya Turkcell Bedava dakika alabilmeniz mümkündür. Turkcell Dijital Operatör uygulamasını Google Play Store ve App Store mağazalarından ücretsiz temin edebilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet

Turkcell tarafından abonelerine sunulan Goller Cepte uygulaması üzerinden tuttuğunuz takımın her gol atmasının ardından hediye internet kazanabilirsiniz. Bu uygulamayı aratırken kendi takımınızın kuruluş yıl dönümünü yazarak aratmayı unutmayın. Örnek olarak GollerCepte 1903, GollerCepte 1905 ve GollerCepte 1907 gibi. Uygulamayı indirip üyelik aldıktan sonra hediye internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Mobil Ödeme İnternet Hediyesi

Turkcell Mobil Ödeme seçeneğini aktif kullanan her aboneye 2 GB hediye internet vermektedir. Fizy, Lifebox, TV+, Goller Cepte ve Dergilik servislerinden herhangi birini ücretli kullanmanız durumunda 1 ay geçerli hediye 2 GB internet kazanabilirsiniz. Bu servis herhangi bir katılım gerektirmemektedir. Ücretli kullanım yapmanız durumunda hattınıza hediye internet paketi otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Yeni Abonelere Hediye İnternet

Turkcell GSM operatörüne numara taşıyan veya yeni hat alan abonelere Turkcell 4 ay boyunca geçerli hediye 2 GB internet vermektedir. Herhangi bir abonelik gerektirmeyen bu kampanya ile hattınızın açılma işlemlerinin tamamlanmasının ardından hediye internet hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Bip Konuşma Kampanyası

Turkcell aboneleri Bip üzerinden #senyapdiye kanalına gelerek haftanın görevi ile Bip üzerinden toplam 30 dakika arama yaparak hediye GB kazanabilirsiniz. Servise katılmak için Bip uygulamasına giriş yaptıktan sonra keşfet bölümünde yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek görevden GB şansı butonuna sekmesine tıklayıp katılım sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here