Turkcell 1GB 3GB Bedava İnternet Kampanyaları – Turkcell İnternet

turkcell internet

Cep telefonlarının işlevselliği günümüzde bir hayli artmaya başladı. Özellikle akıllı telefon teknolojisinin gelişimi, bu konudaki beklentileri bir hayli yukarıya çıkardı. Geçmişte sadece mesajlaşmak ya da konuşmak için kullandığımız cep telefonları, bugün artık neredeyse elimiz ayağımız gibi. Hal böyle olunca operatör şirketleri de kampanyalarını müşteri kitlesinin beklentilerine göre değiştirmeye başladı. Bilhassa bedava internet kampanyalarının bol miktarda olması, bir operatör şirketini tercih etmedeki en önemli kriterlerden biri haline geldi. Türkiye’nin en eski operatör şirketi olan Türkcell bedava internet konusunda da öncü olmayı başarmış durumda.

Şirketin resmi web sayfası üzerinden istenildiği zaman Türkcell bedava internet kampanyaları görüntülenebilir. Turkcell ücretsiz internet konusunda genellikle günceli yakalamaya çalışıyor. Turkcell bu tip kampanyaları zaman zaman da çeşitli uygulamalar aracılığıyla müşterilerine sunabiliyor. Kurumsal yapısıyla dikkat çeken Turkcell’de her zaman size hitap edecek bir bedava internet kampanyasına denk gelebilirsiniz. Türkcell bedava internet 2020 kampanyalarını bu listede sizler için derledik.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

turkcell bedava internet yaani

Yaani uygulaması, Turkcell’in en çok sevilen bedava internet kampanyalarından birine öncülük ediyor.  Çok büyük bir ilgi gören kampanyanın 31 Aralık 2019 tarihine dek sürmesi bekleniyor. Diğer operatörlerde abonelikleri olan kişiler, Yaani bedava internet kampanyası için bile numaralarını Turkcell’e taşıma kararı alabiliyor. Türkcell bedava internet kazanma denildiği zaman akla gelen ilk kampanyalardan biri olan bu kampanyadan faydalanmak adına yapılması gereken ilk şey sanal mağazalardan Yaani uygulamasını telefonunuza indirmek. Yaani uygulaması, popülerliği gittikçe artan, Türk patentli bir arama motoru. Dolayısıyla bu uygulamayı indirerek hem yerli bir arama motoruna destek sağlayacaksınız, hem de telefonunuza kolayca bedava internet yükleyebileceksiniz. Uygulama, Turkcell abonelerine 1 GB bedava internet tanımlıyor. Bu internet paketini sadece uygulama içinde kullanman durumundasınız.

Turkcell BİP Bedava internet Kampanyası

turkcell bip bedava internet

Kimi Türkcell internet paketleri bedava sunulduğu için büyük bir ilgi görüyor. Turkcell’in bir diğer ilgi gören kampanyası BİP bedava kampanyası, bilindiği üzere 2017 yılının mayıs ayında başlamıştı. Sevilen kampanyanın 2019 yılının sonuna dek süreceği açıklandı. Kampanyadan yararlanmak için öncelikle Play Store, App Store gibi sanal mağazalardan BİP uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekecek. BİP; oldukça başarılı, çevrimiçi bir mesajlaşma programıdır. Programı telefona yükledikten sonra çeşitli arkadaş grupları oluşturabilirsiniz. BİP sayesinde bedava internet kazanabilmeniz için uygulama üzerinden arkadaşlarınızla mesajlaşmanız gerekiyor. Grup konuşmalarında her ay bir defa bedava internet tanımlaması yapılıyor. BİP uygulaması, kampanya koşullarını karşılayan her Turkcell abonesine 1 GB bedava internet kazandırıyor.

Yıllık 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

turkcell 1 gb bedava internet

Türkcell bedava internet paketleri ya da kampanyaları hem faturalı hem de faturasız abonelere yönelik olarak ayrı ayrı sunuluyor. Faturalı bireysel kullanıcıları ilgilendiren Yıllık 1 GB internet kampanyasından yararlanmanız için öncelikle son 5 fatura ödemenizde herhangi bir aşımın bulunmaması gerekiyor. Telefonunuzdaki mevcut paketlerden bağımsız bir şekilde bu kampanyadan faydalanmanız mümkün. YILLIK 1GB yazdıktan sonra 2222’ye göndermeniz, kampanyaya katılımınız için yeterli olacaktır.

Bedava internet Ramazan Kampanyası

turkcell ramazan bedava internet

BİP uygulaması üzerinden sunulan bedava internet kampanyaları çeşitli özel günlerle birlikte güncellenebiliyor. Geçtiğimiz sene ramazan ayına özel olarak sunulan bedava internet kampanyasının bu sene de devam edeceği söylendi. 4.5G ramazan kampanyası 6 Mayıs 2019 tarihinde başlayacak ve 3 Haziran 2019’da sona erecek.  BİP uygulamasını indirdikten sonra arkadaşlarınıza mesaj atarak ramazan ayına özel bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Örneğin uygulamayı kullanan 5 arkadaşınıza, yine uygulama içinden mesaj atmanız halinde sadece sahur vakitlerinde geçerli olmak koşuluyla, 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulama üzerinden 10 farklı kişiye mesaj atanlar ise hafta sonu kullanabilecekleri 2 GB bedava internetin sahibi oluyor.

Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Hediye Kampanyası

turkcell 2 gb hediye internet

İşte yine faturalı abonelerin yararlanabileceği bir bedava internet kampanyası daha. Fatura ödemelerinize otomatik ödeme talimatı tanımlayarak kolay bir şekilde bedava internet kazanabilirsiniz. Yapacağınız ilk otomatik ödeme talimatından sonra, 1 ay geçerli olmak kaydıyla 2 GB bedava internet elde etmeniz mümkün. Turkcell’in sevilen bedava internet kampanyası 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli. Dilerseniz 2222’ye atacağınız basit bir SMS sayesinde kampanya iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava internet Kampanyası 2019

turkcell salla kazan bedava internet

Bedava Türkcell internet paketleri yoluna 2019 senesinde de doludizgin devam ediyor. Abonelerin çok sevdiği internet kampanyalarından biri olan Salla Kazan kampanyası, her aboneye 10 GB’a kadar bedava internet dağıtıyor. Bu şansı elde etmek adına atmanız gereken ilk adım “Hesabım” uygulamasını telefonunuza yüklemek. Hesabım uygulamasını açtığınızda burada “Salla Kazan” adında bir bölümle karşılaşacaksınız. Burada yer alan buton aracılığıyla şansınızı denemelisiniz. 7 günde bir defa şansınızı yenileme hakkınız bulunuyor. Bu arada söz konusu kampanyaya sadece 4.5 G uyumlu bir hatta sahip olan aboneler katılabiliyor.

Enflasyonla Mücadele Kampanyası

turkcell bedava internet enflasyonla mücadele

Türkcell bedava internet programı gibi seçeneklerle uğraşmamanız adına abonelerine çok sayıda kampanya fırsatı sunuyor. Bu kampanyaların önemli bir çoğunluğu Türkiye’nin güncel dinamiklerinden besleniyor. Turkcell’in enflasyonla mücadele kampanyasına olan katılımı ve desteği bunun en somut örneğidir. BİP uygulamasını indirdikten sonra Keşfet menüsünde, “Enflasyonla Mücadele” şeklinde bir kanalla karşılaşacaksınız. Bu kanalı takip etmeniz halinde var olan internet paketinizi ikiye katlanıyor. Kampanyadan elde edilen bedava internet sadece belli uygulamalarda geçerli. Ayrıca kampanyadan yararlanmak adına 4.5 G uyumlu bir hat ve telefona sahip olmanız gerekiyor.

Goller Cepte Bedava internet Kampanyası

turkcell goller cepte bedava internet

Turkcell, bedava internet konusunda tutkulu taraftarları da unutmadı. Kampanyadan yararlanmak adına indirmeniz gereken program, dört büyük takıma özel olarak tasarlanmış olan Goller Cepte programı. Futbol tutkunlarının çok sevdiği bir program olan Goller Cepte uygulaması ile tuttuğunuz takımın gollerini herkesten önce telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Uygulamayı indiren herkes, herhangi bir katılım ücreti ödemeden, sadece tek bir defa ve 24 saat geçerli olmak üzere 500 MB bedava internet kazanıyor. Kampanyadan tüm bireysel aboneler rahatlıkla faydalanabilir.

Turkcell Dergilik’ten Hediye “1GB” Kazan Kampanyası

turkcell dergilik bedava 1 gb internet

Türkcell bedava internet hilesi gibi illegal yöntemlere yönelmeden, tamamen yasal yöntemlerle bedava internet sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, Turkcell’in işaret ettiği çeşitli uygulamaları indirmek. App Store ya da Play Store üzerinden indirilen bazı uygulamalar, bedava internet kazanmanıza aracılık ediyor. Bunlardan biri olan Dergilik uygulaması Salla Kazan kampanyasına katılanlara özel olarak sunuluyor. Salla Kazan kampanyasına dahil olan kullanıcılar, aynı zamanda bu uygulama ile dergi indirmeleri durumunda ek bir hediye elde etmek hakkına sahip oluyor. Aboneler, Dergilik uygulamasını indirdikten sonra toplamda 1 GB bedava internet elde ediyor. Uygulamaya en az bir defa giriş yapmanız, bedava interneti hak etmeniz adına yeterli olacaktır. Kampanyaya hem faturalı hem de ön ödemeli aboneler sorunsuzca dahil olabilir.

GNÇ Turkcell Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

gnc turkcell bedava internet

Turkcell’in sevilen bedava internet kampanyası Çatlat Kazan, 2019 yılının son gününe kadar devam edecek. Katılım için güncellenen ve çehresi tümüyle değişen GNÇ uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Şansınızı denemek için uygulama içinde yer alan “Çatlat” adlı bölüme girmeniz gerekiyor. 26 yaşının altındaki gençlere özel olarak sunulan kampanyadan haftada iki defa yararlanabilirsiniz. Kampanyayla birlikte 5 GB’a kadar bedava internet elde etme olasılığınız bulunuyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here