Turkcell’in Güncel Bedava İnternet Kampanyaları Nasıl Yapılır?

turkcell bedava internet

2020 yılı Turkcell bedava internet yapma, milyonlarca bireysel ses hattı müşterisi bulunan Turkcell’in aboneleri tarafından en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Turkcell, ülkenin önde gelen GSM operatörleri arasında yer almaktadır. Hem faturalı hem de faturasız abonelerin kullanımına sunulan tüm güncel 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilinmesi gereken detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Turkcell E-Fatura Bedava İnternet Kampanyası

turkcell e fatura bedava internet

Turkcell e-Fatura hediye internet paketi kampanyası, kampanyanın adından da anlaşılacağı üzere sadece faturalı hatta sahip Turkcell abonelerinin kullanımına sunulmuştur. Müşterileri memnuniyeti kadar çevrenin korunmasına ve yeşile de önem veren telekomünikasyon şirketleri arasında yer alan Turkcell, geleneksel kağıt faturadan, elektronik faturaya geçiş yapan müşterilerini ödüllendirmektedir.

Bireysel Turkcell ses hattı faturalı müşterilerinin e-Fatura ya da SMS fatura sistemin geçiş yapmalarıyla birlikte Turkcell bu kampanyaya katılan abonelerine 2 GB boyutunda bedava internet sunmaktadır. Söz konusu kampanya 1 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olup kampanyaya katılımlar ücretsizdir. E-fatura 2 GB hediye internet kampanyasına katılmak için yapılması gerekenler şirketin kurumsal internet sitesi üzerinden şu şekilde belirtilmiştir:

  • E-Fatura sistemine dahil olmak için güncel e-posta adresinizi yazın 2222’ye kısa mesaj gönderin.
  • SMS fatura sistemine dahil olmak için SMS FATURA yazın 2222’ye kısa mesaj gönderin.

Turkcell Dergilik İle 1GB Bedava İnternet Kampanyası

turkcell dergilik bedava inernet

Turkcell Dergilik uygulaması ile 1 GB tutarında bedava internet kampanyası kazanmak için akıllı telefonunuzun mobil uygulama mağazasından Dergilik uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirmeniz yeterli olmaktadır. 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli olacağı belirtilen bu kampanyadan yararlanarak 1 GB boyutunda hediye interneti hattınıza tanımlatmak için;

  • Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda Google Play Store,
  • iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda App Store

üzerinden mobil uygulama mağazasına giriş yaparak ücretsiz olarak Turkcell Dergilik uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Dergilik uygulaması sayesinde spordan modaya, dekorasyondan mutfağa, eğlenceye ve iş dünyasının her alanında tematik hizmet sunan yüzlerce dergi ve gazeteyi görüntüleyebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra 1 GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. Her Turkcell bireysel ses hattı müşterisi bu kampanyadan yalnızca 1 kere yararlanma hakkına sahiptir. Faturalı ya da faturasız müşteriler bu kampanyaya ücretsiz olarak katılabilirler.

Detaylar İçin Tıklayın..

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı ile 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

turkcell bedava inernet kampanyalari

Turkcell otomatik ödeme talimatı verenlere 2 GB hediye internet paketi sunmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Turkcell abonelerinin yalnızca otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri ve ilk fatura ödemelerinin bu şekilde gerçekleşmiş olması yeterlidir. Kampanyadan faydalanmak için ek bir işleme ihtiyaç duyulmamaktadır. Tüm faturalı Turkcell müşterilerinin bu hizmete geçiş yapmaları ile birlikte 2 GB boyutunda hediye internet otomatik olarak müşterinin hattına tanımlanacaktır.

Detaylar için hemen tıklayın..

Turkcell Platinum Bedava İnternet Kampanyası 2020

turkcell platinum bedava internet

2020 yılında Turkcell Platifum hediye internet kampanyası, sadece Platinum aboneliği bulunan müşterilere sunulan ayrıcalıklar içinde yer almaktadır. Doğum Günü kampanyası ile 24 saat geçerli 1 GB boyutunda bedava internet kazanmak için Turkcell Platinum aboneliğinin olması yeterlidir. Doğum günü tarihlerinde bu müşterilere özel 1 günlük kullanım hakkı bulunan 1 GB bedava internet paketi sunulmaktadır.

Turkcell Upcall ile 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

turkcell upcall bedava internet

Turkcell Upcall aboneliğine 1 GB hediye internet kampanyası düzenlemektedir. Bu servise üye olup bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için Upcall uygulamasını akıllı telefonunuzu mobil uygulama mağazasından ücretsiz olarak indirdikten sonra “UPCALL” yazıp 2200’a ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir. 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları, tüm faturalı ve faturasız aboneler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here