Turkcell Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar

Turkcell, operatörler arasında en büyükler tarafında yer almaktadır. Her hafta bedava internet, konuşma ve sms kampanyası yaparak abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu zor zamanlarda abonelerini hiç internetsiz bırakmayan ve ay genelinde 25 GB ye kadar bedava internet dağıttığı yaptığı kampanyalar ile görülmektedir. Bu yazımızda Turkcell operatörünün bedava internet veren uygulamalarından
bahsedeceğiz.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET VEREN MOBİL UYGULAMALAR HANGİLERİDİR

Bilindiği üzere Turkcell operatörünün bir çok uygulaması mevcuttur. Bu uygulamalar bir çok işe yaramaktadır örnek olarak bedava internet, dakika ve sms kazandıran uygulaması var müzik uygulaması var bunlar gibi bir çok uygulamasıda bulunmaktadır.

TURKCELL SALLA KAZAN UYGULAMASI BEDAVA İNTERNET NASIL ALINIR

Google Play Store ya da APP Store girilir. Uygulama mağazasından “Dijital Operatörüm” uygulaması bulunur ve cep telefonuna indirilir. Uygulama açıldıktan sonra cep telefonu ile kayıt işlemi gerçekleştirilir. Açılan uygulama sayfası üzerinde abone ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak mümkündür. kulalnılan paketin detayları, kalan kullanım hakları, kontör miktarı, fatura tutarı başta olmak üzere birçok bilgiye bu uygulama üzerinden erişilebilir.
Sayfanın sol bölümünde bir tediye paketi resmi yer alır. Hediye paketine tıklanır. Açılan sayfada bir Emocan yer alacaktır. Emocan, telefonu sallamak gerektiğini belirtir. Telefon sallandığı anda hediye paketinin içerisinden verilen bedava internet hediyesinin miktarı görülecektir. Turkcell, Salla Kazan uygulaması ile 25 GB’a kadar bedava internet vermektedir.

TURKCELL BIP SEN YAP DİYE UYGULAMASI BEDAVA İNTERNET NASIL KAZANILIR

Turkcell aboneleri, BIP uygulaması üzerinden “Sen Yap Diye” kanalına üye olarak bedava internet kazanabilirler. Turkcell BIP Sen Yap Diye kampanyası bedava internet kazanmak için izlenecek adımlar şu şekildedir;

Google Play Store ya da App Store girilir.BIP uygulaması bulunur ve cep telefonuna indirilir. BIP uygulaması açıldıktan sonra “Sen Yap Diye” isimli kanal bulunur ve üye olunur. Kanal üzerinden abonelere verilen görevler yerine getirilir. Görevler tamamlandıkça bedava internet paketler tanımlanacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here