Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar – Güncel Liste

bedava internet turkcell uygulamaları

Ülkemizde mevcut olarak faaliyet gösteren pek çok GSM operatörü, müşterilerine ürünlerini tanıtmak ya da daha iyi bir hizmet sunma anlayışı ile bedava internet fırsatları tanımaktadırlar Türkiye’nin ilk GSM operatörü olan Turkcell, özellikle son zamanlarda müşterilerine yapmış olduğu bedava internet veren uygulama kampanyaları ise oldukça başarılı bir marketin yürütmektedir. Bu bağlamda pek çok farklı uygulama ya da kampanya üzerinden bedava internet kazanma ayrıcalığı yaşayan Turkcell aboneleri, 50 GB’ye kadar internet hakkı da kazanabilirler. Bunun için firmanın düzenlemiş olduğu internet kampanyalarını düzenli olarak takip etmek oldukça önemlidir.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Turkcell bedava internet veren uygulamalar 2020 arasında özellikle BIP uygulaması dikkatleri çekmektedir. Bedava internet veren uygulamalar arasından en başarılısı olan BIP uygulaması, firmanın uygulamasını tanıtmak adına düzenlemiş olduğu oldukça başarılı kampanyalar arasında yer alır. BIP uygulaması ile pek çok farklı kanala daha üye olarak bedava internet kazanma fırsatlarının tamamını rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Turkcell bedava internet veren diğer uygulamaları ise şunlardır;

  • Turkcell Hesabım Uygulaması ile Bedava İnternet,
  • Turkcell YAANİ Arama Motoru Kullanarak Hediye İnternet,
  • Turkcell GNÇ Uygulaması ile Hediye İnternet,
  • Turkcell BİP Uygulaması ile Hediye İnternet,
  • Turkcell Toplantıdayım Uygulaması ile Hediye İnternet,
  • Turkcell Sarı Kutu Uygulaması ile Hediye İnternet,
  • Turkcell Goller Cepte Uygulaması ile Hediye İnternet,
  • Turkcell Life Box Uuygulaması ile Hediye İnternet,

bedava internet veren uygulamalar turkcell

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Bedava İnternet

Firmamın müşterilerine en fazla hediye dağıttığı uygulamalardan birisi olan salla kazan uygulaması, Turkcell hesabım uygulaması üzerinden verilmektedir. Uygulamayı bir kez indiren kişiler uygulamaya her hafta girdiklerinde Turkcell’den bedava internet kazanmaktadırlar. Uygulamada telefonunu bir ya da iki kez sallayan kişilerin mobil hesaplarına kazanmış oldukları internetler anında yüklenir. Faturasız hatlar için oldukça kullanışlı olan bu uygulama ile her hafta farklı bir internet avantajına sahip olabilirsiniz.

Turkcell YAANİ Arama Motoru Kullanarak Hediye İnternet

Turkcell’in kendi arama motoru olan YAANİ uygulaması üzerinden aramalarını yapan kişiler, firmadan 1 GB internet kazanma hakkına sahip olmaktadırlar. 20 arama sonucunda size otomatik olarak yüklenecek olan hediye 1 GB internetlerle sizlerde doyasıya internetin keyfini çıkarabilirsiniz. 10 günlük kullanım ve 20 arama sonucunda 1 GB hediye internet paketi anında hattınızda.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Hediye İnternet

Turkcell’in hediye internet kazandıran diğer bir uygulaması da GNÇ uygulamasıdır. Telefonunuza GNÇ uygulamasını indirdikten sonra uygulama içinde yer alan ÇATLAK menüsüne tıklayarak sizler de hediye internet sahibi olabilirsiniz. Anında internet hedisi kazanmanıza yardımcı olacak bu uygulama sayesinde haftada iki kez internet hediyesi almanız mümkündür.

turkcell bedava internet veren uygulamala

Turkcell BİP Uygulaması ile Hediye İnternet

Turkcell’in en önemli bedava internet veren uygulamalarından birisi olan BIP uygulaması, kullandıkça abonesine hediye internet veren en önemli uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamada 500, 1000, 1500 ve üzeri mesaj atan kişiler, 2 GB’a kadar hediye internet kazanabilirler. Hem sevdikleri ile mesajlaşma hem de kullandıkça kazanmak olanağı sunan bu uygulamanın telefona indirilmesi ve aktif olarak kullanılması hediye internet kazanmak için yeterli olacaktır.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması ile Hediye İnternet

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında ücretli olan tek uygulama toplantıdayım uygulamasıdır. Haftalık ücretli bir uygulama olup abone olan kişilere her hafta 1 GB internet kazanma hakkı vermektedir. 5 TL tutarındaki ücret karşılığında kullanılan bu uygulama ile Turkcell kullanıcıları her hafta 1 GB internet kazanma hakkına sahip olurlar. Turkcell toplantıdayım uygulaması App Store ya da Google Play Store üzerinden kolaylıkla indirilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here