Turkcell Bip Bedava (Hediye) İnternet Nasıl Yapılır?

turkcell bip bedava internet kampanyaları

Turkcell bedava internet kazanmak isteyen müşterileri için sunmuş olduğu BIP hizmeti ile hem abonelerinin bedava internete sahip olmalarına destek olurken hem de başarılı bir kampanya modeli de yürüterek diğer operatörlere örnek olmaktadır. Bu sayede Turkcell müşterileri, Turkcell tarafından desteklenen bu proje ile bedava internet kazanabilmekte ve firmanın sunmuş olduğu farklı kampanyalara ya da yarışmalara katılabilmektedir. Buna göre aşağıda sizin için belirtilen Turkcell bedava internet kazanma yollarını inceleyerek sizler de anında hediye internetlerinizi kazanabilirsiniz.

turkcell bip internet

Turkcell Bip Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell BIP’ten bedava internet kazanmak için operatör kullanıcılarının yapmaları gereken işlemler oldukça basittir. Bu doğrultuda yapılacak olan ilk adım uygulamayı telefonunuza indirmek ve sisteme kendi bilgilerinizle giriş yapmaktır. Sonrasında her uygulamayı kullandığınızda Turkcell size bedava internet hediye edecektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey sevdiklerinizle BİP üzerinden mesajlaşmaktır. Firma kullanım yoğunluğunuzu inceleyerek size buna paralel olarak internet hediye eder.

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanmak İçin Ne Kadar Mesaj Gönderilmelidir?

BIP’ten bedava internet kazanmak için uygulamayı yoğun olarak kullanmanız gerekmektedir. Uygulamanın tanıtımına farklı bir yol seçerek başlayan Turkcell, BIP uygulaması kullanımlarını arttırmak adına oldukça başarılı bir marketing yöntemi ile abonelerinin karşısına çıkmıştır. Buna göre Turkcell BIP’ten bedava internet kazanmak isteyen kişilerin atması gereken mesaj sayısı 500, 1000, 1500 ve 3000 arasında değişir. Kullanım yoğunluğunuzu inceleyen firma sizlere kulanım yoğunluğunuza göre internet hediye edecektir.

bip bedava internet yapma

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Kampanyası Ne Zaman Başlayıp Ne Zaman Biter?

Turkcell bedava internet veren BIP uygulaması üzerinden internet kazanmak isteyen abonelerin kampanyaları her ay aktif olarak devam etmektedir. Buna göre her ayın 2 ‘sinde başlayan kampanyanın bitiş süresi ise diğer ayın 2‘sidir. Buna göre bu periyotlar aralığında 500, 1000, 1500 ve 3000 adet arası mesaj gönderen Turkcell kullanıcıları, kullanım yoğunluklarına göre internet hediyesi kazanırlar. Kampanya her ay yenilenerek devam etmektedir.

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Kampanyası Bilgi Yarışması Nedir?

Turkcell BIP uygulaması üzerinden internet kazanmak isteyen Turkcell kullanıcıları aynı zamanda bilgi yarışması ile de ek olarak 1 GB kazanabilmektedirler. Kim 1GB İster yarışması olarak sunulan bu hizmet ile Turkcell aboneleri karşılarına çıkan 15 farklı soruya cevap vererek uygulama üzerinden internet hediyesi kazanabilmektedirler. İster faturalı olsun isterse faturasız olsun BIP kullanımları tüm Turkcell abonelerinin kullanımına açık bir uygulamadır.

turkcell bip bedava internet

Turkcell Bip Bilgi Yarışması İnternet Hediyesi

Turkcell BIP bilgi yarışması, 3 farklı aşamadan oluşan ve her aşamada 5 farklı soru sorulan bir yarışmadır. Yarışmada çıkan soruların genel bir konsepti bulunmamakla birlikte toplamda 15 soru sorulur. İlk aşamada tüm sorulara doğru yanıt veren kişiler, aşamayı atlamaya hak kazanır ve bu kısımda 250 MB internet kazanırlar. Daha sonra ikinci aşamada 500 MB ve üçüncü yani son aşamada 1 GB internet Turkcell abonelerine verilmektedir. Oldukça eğlenceli olan bu uygulama sayesinde hem bedava internet hakkı kazanmış olunur hem de firmanın diğer kampanyalarından da yararlanma imkanına sahip olunur.

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Kampanyası Kullanım Süresi Ne Kadar?

Turkcell’in BIP uygulaması ile sağlamış olduğu internet hediyelerinin kullanımları 1 haftadır. Bu süreç içinde internet hediyelerini kullanmayan kişilerin hakları maalesef yanacaktır. Haftalık olarak verilen BIP bedava internet hediyelerinden hem faturalı hem de faturasız kullanıcılar faydalanabilirken hediye olarak kazanılan internetlerin bir sonraki haftaya devredilmesi mümkün değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here