Turkcell Bizce ile 5 GB Bedava İnternet Kazan!

Turkcell Bizce ile Kupon Biriktir Bedava GB Kazan

Turkcell Bizce İle Kupon Biriktir Bedava GB Kazan kampanyasından yararlanmak için ilk olarak “Bizce” uygulamasının cep telefonlarına ücretsiz olarak indirilmesi gerekir.  Uygulama üzerinden puanlar biriktirmeniz durumunda minimum 2 GB bedava internet kazanma şansını elde etmiş olacaksınız. Turkcell Bizce İle Kupon Biriktir Bedava GB Kazan kampanyasından sadece Turkcell müşterileri yararlanabilmektedir.

Turkcell Bizce İle Kupon Biriktir Bedava GB Kazan Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkcell Bizce İle Kupon Biriktir kampanyasına başvuru için şu adımlar izlenmelidir:

 • İlk olarak cep telefonlarına “Bizce” uygulamasının indirilmesi gerekir.
 • Uygulamanın indirilmesinden sonra kupon toplanıldığı takdirde hediye internet kazanacaksınız.
 • Bir günde en fazla 1 kupon toplama şansınız vardır.
 • 15, 30, 45 veya 60 kupon toplamanız sonucunda 2 GB veya 5 GB hediye internet hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Elde edilen bedava interneti sadece 1 gün ile 1 hafta boyunca kullanılabileceksiniz.

Turkcell Bizce İle Kupon Biriktir Bedava GB Nasıl Kazanılır?

Turkcell Bizce uygulamasının cep telefonlarına ücretsiz olarak indirilmesinden sonra günlük olarak en fazla 1 kupon toplama hakkınız vardır. Toplamda 15 kupona sahip olmanız durumunda günlük olarak 2 GB bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

30 tane kuponunuz olması durumunda ise 3 gün boyunca kullanabileceğiniz 3 GB hediye internet kazanacaksınız. 45 kupon biriktirenler, 1 gün boyunca kullanabilecekleri 5 GB bedava internete sahip olacaktır. 60 kupon biriktirilmesi durumunda 1 hafta boyunca kullanılması için hatlara 2 GB internet tanımlanacaktır.

turkcell internet paketleri

Turkcell Bizce İle Kupon Biriktir Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Turkcell Bizce uygulamasının girişinde sorun ile karşılaşanlar uygulamayı APK olarak internette yer alan APK siteleri üzerinden de indirebilmektedir. Cep telefonlarından direkt giriş yapabilenler işletim sistemine uygun olarak “App Store” ya da “Play Store” üzerinden ücretsiz olarak “Bizce” uygulamasını indirmelidir.

Turkcell Bizce İle Kupon Biriktir Uygulaması Kaç GB İnternet Verir?

Turkcell Bizce İle Kupon Biriktir kampanyasında verilen internet miktarları şöyledir:

 • Bizce uygulamasına giriş yapılarak “Kupon Biriktir” sekmesi üzerinden günlük olarak 15 kupon biriktirmeniz durumunda 2 GB hediye internet kazanma şansınız vardır.
 • 30 puan karşılığında 3 gün boyunca kullanılabilecek 3 GB bedava internet de hattınıza o gün içerisinde tanımlanır.
 • Turkcell Bizce uygulaması 45 kupon karşılığında 1 gün boyunca kullanılabilecek 5 GB hediye internet de vermektedir. Bu internetten yararlanmak isteyenler “Bizce” uygulamasının sayfasına girerek “Kupon Biriktir” sekmesi üzerinden hediyelerini almalıdır.
 • Uygulama üzerinden 60 puan biriktirilmesi durumunda ise 1 hafta boyunca kullanılabilecek 2 GB internet hatlara aktarılacaktır.

Hangi Uygulamalar İle Turkcell Hediye İnternet Verir?

Turkcell üzerinden hediye internet veren uygulamaları şöyle sıralayabiliriz:

 • Lifecell 5 GB kampanyası ile 1 ay boyunca kullanılabilecek 5 GB internet hatlara yüklenir. Bu kampanyadan yararlanmak için Turkcell Lifecelli olmak yeterlidir.
 • Otomatik Ödeme Talimatı Ver 1 GB İnterneti Kap kampanyası ile cep telefon faturalarınızın ödemelerinin her ay düzenli yapılması için otomatik ödeme talimatı vererek 1 GB hediye internet kazanabilme şansını elde edebilirsiniz.
 • Faturanı Paycell İle Öde 1 GB İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak için Turkcell faturalı hat sahipleri cep telefon faturalarını Turkcell Paycell ile ödemeleri gerekir. Ödeme işleminden sonra hatlara en az 1 GB hediye internet tanımlanacaktır.
 • Turkcell Dergilik uygulamasının cep telefonlarına ücretsiz olarak indirilmesi durumunda 1 hafta boyunca kullanılabilecek 1 GB hediye internet hatlara aktarılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here