Turkcell Günlük Ek İnternet Paketi Nasıl Yapılır ? – Turkcell Ek İnternet

turkcell gunluk internet paketi nasil yapilir

Turkcell günlük internet paketleri özellikle internetsiz kaldığınız acil durumlar için oldukça ideal bir tercih olacaktır. Zor zamanların kurtarıcısı olan günlük internet paketleri sayesinde sorunu hızlı ve pratik bir çözüme kavuşturmanız mümkün. Günlük internet paketi Turkcell tarafından her dönem güncellenen bir paket. Bilhassa gençler bu tip günlük internet paketlerine müthiş bir ilgi gösteriyor. Günlük paketlerden ilki “Günlük 100 MB” isimli pakettir. Sadece 5 TL karşılığında 24 saat boyunca geçerli olacak olan bu paketle video izleme haricinde, çok sayıda işlemi gerçekleştirebilirsiniz.  Mail, sosyal medya mesajlaşma araçları ya da diğer uygulamalar için rahatlıkla kullanmanız mümkün.

turkcell internet paketleri

Kampanya adına herhangi bir katkı ücreti ödemenize gerek yoktur. Genç Plus tarifesi haricindeki tüm hazır kart kullanıcılar bu kampanyadan faydalanabilir. Bir diğer günlük internet paketi ise Gençlere Günlük 300 MB isimli pakettir. Bu paketin ücreti ise daha fazla internet vermesine rağmen sadece 3 TL’dir. Bu durumun en önemli nedeni söz konusu paketin sadece Genç Plus abonelerine özel olarak sunuluyor olmasıdır. 300 MB ortalama 1500 internet sayfasını görüntülemek anlamına geliyor. Bu nedenle 24 saat içinde internetten oldukça verimli bir şekilde faydalanmanız mümkün.

Turkcell Günlük Ek İnternet Paketleri

5 Saat’lik 5GB
5 SAATLIK 5GB yaz 2200’a gönder 5 TL
Günlük 500 DKGUNLUK 500DK yaz 2200’a gönder5 TL
Günlük 2GB GUNLUK 2GB yaz 2200’a gönder 5 TL

Turkcell Ek İnternet Paketi

turkcell ek internet paketi

Standart Turkcell internet kampanyaları dışında bir de ek internet paketlerinden söz etmemiz gerekiyor. Turkcell abonelerini ay içinde mağdur etmeyecek fırsatlar sunuyor. Son dönemlerde sunduğu ek internet paketleri bu anlamda büyük ilgi görüyor. Turkcell ek internet paketi seçenekleri hem hazır kart hem de faturalı hat sahiplerine özel olarak sunulabiliyor. Tabi hemen bu noktada belirtmeliyiz ki faturalı hat sahipleri için ek internet paket sayısı çok daha fazla. Bireysel kullanıcılar için sunulan ek internet paketlerine göz attığımızda karşımıza yalnızca Haftalık 1 GB İnternet Paketi isimli paketin çıktığını görüyoruz. Bu paketten sadece 15 TL karşılığında faydalanmanız mümkün.

Ek internet paketleri bir defaya mahsus olup, otomatik olarak yenilenmez. Mevcut ek paket varken, aynı ay içinde 7 defa paketten yararlanabilirsiniz. Ek paketiniz için herhangi bir ek SMS ücreti ödemenize gerek yoktur. Faturalı hatlara özel olarak sunulan ek internet paketlerine baktığımızdaysa, görece çok sayıda alternatifle karşılaşıyoruz. Platinum Elit Ek 10 GB Paketi (70 TL), Akıllı Fatura Ek İnternet Paketi (19 TL), Haftalık 1 GB Ek İnternet Paketi (19 tl) ve 15 gün geçerli 5 GB Ek İnternet Paketi (70 TL) bunlardan sadece bazıları.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here