Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası

Turkcell her gün yeni bir kampanya ile abonelerinin karşısına çıkıyor. Bu sefer ki kampanya diğer kampanyalardan biraz farklı ve şaşırtıcıdır. Bu yazımızda Turkcell operatörünün yapmış olduğu eşi benzeri olmayan Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz. Turkcell hattınızı evinizden çıkmadan çok kolaylıkla alabilirsiniz.

Yeni gelen abonelere Turkcell hatlarını kapılarına götürerek kendilerinin hiç bir şekilde ugraşmalarını istemiyor. Bu kampanyada yeni gelenlere bir çok hediye GB, Dakika ve Sms verileceğini açıklayan operatör güncel kampanyalardan da kolaylıkla yararlanabileceklerini vurguladı.

TURKCELL HATTIN KAPIDA KAMPANYASI

Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası, tüm yeni Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası kapsamında Turkcell abonesi olmak isteyenler hem evlerinden çıkmadan hatlarını alabilir hem de yeni abone
olmalarından dolayı 8 GB bedava internet hediyesini de kazanabilirler.

Turkcell Hattın Kapıda Kampanyasından faydalanmak isteyen Turkcell abonelerinin tek yapması gereken Turkcell resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmak olacaktır. Başvuru formunu doldurduktan sonra kısa sürede Turkcell yetkililerince hat kapıdan teslim edilmektedir.

Turkcell Hattın Kapıda Kampanyasından faydalanmak için izlenmesi gereken adımlar şu şekilde sıralanır;

Turkcell resmi internet sitesine girilir. Açılan ekranda iki farklı seçenek sunulmaktadır. Bunlar “Numara Taşıma” ve “Yeni Hat” seçenekleridir. Numara taşıyarak Turkcell abonesi olmak isteyenler birinci seçeneği, yeni hat alarak Turkcell abonesi olmak isteyenler ikinci seçeneği tıklamalıdır.

Yeni hat almak isteyenlerin sadece başvuru formunu doldurması işlemlerin tamamlanması için yeterlidir. Numara taşımak isteyenlerin ise başka işlemler de yapması gerekmektedir.
Numara taşıyarak Turkcell abonesi olmak isteyen kullanıcılar, ekranda yer alan alana telefon numaralarını girdikten sonra ödeme tipini seçmelidir. Ardından altta yer alan “Doğrulama Kodu gönder” butonuna basılmalıdır.

Butona basıldıktan sonra kullanıcının cep telefonuna bir SMS ile kod gönderilecektir. Bu kodun 3 dakika içerisinde yeni açılan ekrana girilmesi gerekmektedir.
SMS ile gelen kodun gönderilmesinin ardından açılan yeni sayfada abonenin seçmesi için sunulan paketler bulunmaktadır. Bu paketlerden istediklerini seçebilecek olan yeni aboneler, bu paket üzerinden ücretlendirilirler.

Yeni Turkcell paketinin seçilmesinin ardından ekrana gelecek olan kişisel bilgi formu doldurulmalıdır. Kişisel bilgi formunun doldurulmasının ardından altta yer alan “Devam” tuşuna basıldıktan sonra aboneler Turkcell müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından aranacak ve teyit işlemi gerçekleştirilecektir. Bu işlem sonrasında abonelere 1 – 2 gün içerisinde hatları teslim edilecektir.

TURKCELL HATTIN KAPIDA KAMPANYASI DETAYLARI

Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası, tüm yeni Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.

Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası kapsamında numara taşıma ya da yeni hat alma ile Turkcell abonesi olan kullanıcılara 8 GB hoş geldin hediyesi verilmektedir.

Turkcell Hattın Kapıda Kampanyasından verilecek olan 8 GB internet ilk 4 ay boyunca aylık 2 GB olacak şekilde sunulmaktadır.

Turkcell Hattın Kapıda Kampanyasından faydalanan abonelere yüklenecek hediye internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Turkcell Hattın Kapıda Kampanyasından kazanılacak bedava internet hakkının üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası kapsamında verilen internet hediyesinin kullanım süresi bittiği zaman aboneler var olan internet hakları üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar.

Turkcell, Turkcell Hattın Kapıda Kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here