Turkcell Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell son dönemde bir çok bedava internet kampanyası yaptı ve bunlara bir yenisini daha ekledi. Abonelerini internetsiz bırakmamak için hemen hemen her hafta yeni kampanyalar hazırlayan operatör bu sayede abone sayısınıda günden güne genişletmektedir. Bu yazımızda Turkcell Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Tüm operatörler abone sayılarını artırmak ve abonelerine daha iyi bir hizmet vermek adına bir çok yeni kampanya ve tarifeler hazırlamaktadırlar. Sizde bu kampanyalardan ve tarifelerden yararlanmak istiyor iseniz bizi takip ederek yayımlanan her yeni kampanyadan anında haberdar olabilirsinizve kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

TURKCELL BİR TIKLA AYIRT, MAĞAZADAN AL 5 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI BAŞVURUSU

Turkcell Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası başvurusunda bulunmak için herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. Turkcell aboneleri, Turkcell Pasaj üzerinden tapacakları alışveriş sırasında seçtikleri kontratlı ürünü ayırttıktan sonra 2 gün içerisinde en yakın Turkcell mağazası üzerinden satın almak zorundadır. 5 GB internet hediyesi satışın ardından 5 gün sonra hatta tanımlanacaktır.

TURKCELL BİR TIKLA AYIRT, MAĞAZADAN AL 5 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında Turkcell abonelerinin Pasaj üzerinden ürün seçmeleri ve mağazadan satın almak üzere ürünü ayırtmaları gerekmektedir.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında ayırt edilen ürünün 2 gün içerisinde Turkcell mağazası üzerinden satın alınması gerekmektedir.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyasına katılarak Pasaj üzerinden ayırttığı ürünü mağazaya giderek satın alan abonelere 5 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyasından verilen 5 GB internet bir hafta boyunca kullanılabilmektedir.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyasından kazanılan 5 GB internet, mağazadan yapılacak olan alışverişin tamamlanmasından 5 gün sonra hatta otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyasından kazanılan 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında 2 gün içerisinde mağazadan ayırtılan ürünün satın alınamaması durumunda işlem iptal edilecektir.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası stoklarla sınırlıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here