Turkcell Paycell İle Anında 1 GB Bedava İnternet

Turkcell Paycell 1 GB hediye internet kampanyası, Turkcell abonelerini yakından ilgilendiren en cazip kampanyalar arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyen Turkcell, abonelerini sevindirecek hediye internet kampanyaları ile adından sık  sık söz ettirmeye devam etmektedir. Günümüzde internet üzerinden güvenilir şekilde alışveriş yapılabilmesini sağlayan sanal kartlar arasında Turkcell Paycell yer almaktadır. Turkcell Paycell kullanarak internet üzerinden alışveriş ödemesi yapan abonelere 1 GB bedava internet paketi hediyesinden yararlanma fırsatı sunulmaktadır. Turkcell Paycell 1 GB hediye internet kampanyası hakkında merak ettiğiniz tüm detayları ve kampanyaya katılım koşullarını yazımızdan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Turkcell Paycell Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Turkcell Paycell hediye internet paketi, Turkcell abonelerinin merakla takip ettiği kampanyalar arasında öne çıkmaktadır. Kendi abonelerine sunduğu bedava internet kampanyalarından biri olan bu kampanyada, Turkcell aboneliği bulunan bütün müşteriler Turkcell Paycell Card kullanabilme imkanına sahiptir. Tüm abonelere sunulan, faturalı ya da faturasız fark etmeksizin bütün Turkcell’lilerin yararlanabildiği bu kampanya ile kampanyaya katılım gösteren abonelere 1 GB hediye internet paketi verilmektedir.

Söz konusu kampanyadan faydalanabilmek için mutlaka 1 adet Paycell Card sahibi olmanız şarttır. Bunun için Turkcell İletişim Merkezleri’ne ulaşarak, hemen herhangi bir kayıt ücreti ödemeden Turkcell Paycell Card başvurusunda bulunabilir ve internet üzerinden alışverişlerinizde kullanabileceğiniz sanal kartınıza kavuşabilirsiniz. Turkcell Paycell 1 GB bedava internet paketi kampanyasına katılmak için sanal kart başvurusu yapıp çıkardıktan sonra internet üzerinden Turkcell Paycell mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Adınıza çıkardığınız Paycell kartınızı indirdiğiniz uygulama üzerinden tanıtmanız gerekir. Kartınızı tanımlarken, Turkcell abonesi olarak cep telefonu numaranız da istenmektedir. Bu numaraya işlemlerin bitmesinin ardından Paycell bedava internet tanımlanacaktır.

Turkcell Paycell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Paycell 1 GB hediye internet paketi yapma işlemi oldukça basittir. Bu kampanya kapsamından faydalanmak için öncelikle sanal kart sahibi olmanız şarttır. Sanal kartınızı çıkardıktan sonra mobil uygulama mağazalarından yani App Store veya Google Play Store üzerinden Turkcell Paycell mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirmeniz gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaparak Turkcell numaranız ve kartın bilgileri ile sisteme giriş yapmanız beklenmektedir.

Sistemde yeni bir numara ve yeni bir kart tanımlatıyorsanız, bu durumda Turkcell Paycell 1 GB bedava internet kampanyasından kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Daha önce Turkcell Paycell 1 GB bedava internet kampanyasında kullanılan bir telefon numarasını sisteme giriyorsanız, bu durumda hattınıza yeniden 1 GB hediye internet yüklenmeyecektir. Kampanya katılım koşullarına göre her Turkcell abonesi sadece 1 kere bu kampanyadan yararlanabilme hakkına sahiptir. İlk defa kayıt olmanız durumunda Turkcell hattınıza 24 saat içinde bildirim mesajı gönderilerek Turkcell Paycell 1 GB hediye internet kampanyası kapsamında internet paketi tanımlanacaktır.

turkcell bip bedava internet kampanyaları

Turkcell Paycell Fatura Ödemeye Bedava İnternet

Turkcell Paycell fatura ödemelerine hediye internet kampanyaları da aboneler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Turkcell mağazalarından yapacağınız ilk fatura ödemesinde 1 GB, ikinci fatura ödemesinde de 2 GB boyutunda hediye internet paketi kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Turkcell Paycell Card sahibiyseniz bu kampanyaya katılarak Paycell bedava internet kazanabilmek için, fatura ödemelerini yapmadan önce “PAYCELL FATURA” yazıp 5955’e kısa mesaj (SMS) göndermeniz gerekmektedir. Kampanyaya katılım mesajları için Turkcell abonelerinden herhangi bir ücret almamaktadır. Turkcell Paycell 1 GB hediye internet kampanyasına katıldıktan sonra kazanılacak olan GB hediyeleri, 1 haftalık kullanım süresine sahiptir. Bir hafta sonunda kullanım hakları otomatikman silinmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here