Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell Türkiye’nin en büyük operatörleri arasında yer alırken yaptığı kampanyalar ve abonelerine özel tarifeler ile farkını bir kez daha ortaya koymaktadır. Her hafta yaptığı bedava internet kampanyasında abonelerinin hiç internet sıkıntısı çekmemesi için elinden gelen herşeyi yapmaktadır.

Turkcell operatörünün tüm kampanyalarını ve kampanyaşar hakkında tümdetayları öğrenmek isterseniz ana sayfamızı ziyaret ederek hepsinden haberdar olabilirsiniz. Ana sayfamızda sadece Turkcell kampanyaları değil tüm operatörlerin güncel kampanyaları mevcuttur.

Turkcell yaptığı bu kampanyada Turkcell Platinum üyeleri her hafta bedava internetten faydalanacak. Bu kampanyadan sadece Turkcell Platinum üyeleri yararlanabilecektir. Onun dışında Turkcell in yaptığı bu kampanyadan faydalanamayacağı belirtilmiştir. Bu kampanya da Platinum üyeleri haftalık 5 GB hediye internet kullanabileceklerdir.

TURKCELL PLATİNUM HER HAFTA HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası kapsamında Turkcell abonelerinin Platinum tarifelerinden birisine geçmesi durumunda bir haftalık internet hediyesi kazanma şansları olacaktır.

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası kapsamında Platinum abonelerine bir hafta boyunca kullanabilecekleri 5 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyasından verilecek 5 GB internet bir haftalık kullanım süresine sahiptir.

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 5 GB internetin kullanım süresi dolduğu anda kalan haklar otomatik olarak silinmektedir.

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 5 GB internet kullanıldıktan sonra aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar.

Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyasından faydalanan abonelerin hatlarına internet hediyeleri tanımlandığı anda SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Turkcell, Turkcell Platinum Her Hafta Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here