Turkcell Türk Telekom Vodafone 19 Mayıs Bedava İnternet

Tüm operatörler her özel günde olduğu gibi bu 19 mayısta da abonelerine hediye olarak internet veriyor. Bu yazımızda sizler için araştırdık ve nasıl faydalanabilirsiniz bu konu hakkında size bilgi vereceğiz. Detayları yazının devamında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Öte yandan ana sayfamıza girerek tüm operatörler hakkında bir çok bedava internet kampanyası hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizleri takip ederek yayımlanan her yeni güncel ilandan anında haberdar olabilir ve kolayca faydalanabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM VODAFONE, TURKCELL 19 MAYIS BEDAVA İNTERNET HEDİYELERİ

Turkcell 19 Mayıs bedava internet hediyesi

Vodafone 19 Mayıs bedava internet hediyesi

Türk Telekom 19 Mayıs bedava internet hediyesi

TURKCELL 19 MAYIS BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ

Turkcell 19 Mayıs bedava internet hediyesi kapsamında bu sene de tüm genç abonelerine 2 GB internet hediyesi vereceğini açıkladı. “Gençlere Özel 19 Mayıs Hediye 2 GB Kampanyası” kapsamında Turkcell GNÇ abonesi olan tüm gençler 2 GB internet kazanacaklar. Turkcell 19 Mayıs bedava internet hediyesini kazanmak isteyen abonelerin Turkcell Dijital Operatör uygulamasında yer alan kampanyalar bölümünden 19 Mayıs Hediye Kampanyası bölümüne girmesi ve kampanyaya katılması gerekiyor.

VODAFONE 19 MAYIS BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ

Vodafone 19 Mayıs bedava internet hediyesi kapsamında bu sene de tüm genç abonelerine 2 GB internet hediyesi vereceğini açıkladı. “Gençlere Özel 19 Mayıs Hediye 2 GB Kampanyası” kapsamında Vodafone FreeZone abonesi olan tüm gençler 2 GB internet kazanacaklar. Vodafone 19 Mayıs bedava internet hediyesini kazanmak isteyen abonelerin Vodafone Yanımda Uygulamasında yer alan kampanyalar bölümünden 19 Mayıs Hediye Kampanyası bölümüne girmesi ve kampanyaya katılması gerekiyor.

TÜRK TELEKOM 19 MAYIS BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ

Türk Telekom 19 Mayıs  bedava internet hediyesi kapsamında bu sene de tüm genç abonelerine 1919 MB internet hediyesi vereceğini açıkladı. “Gençlere Özel 19 Mayıs Hediye 1919 MB Kampanyası” kapsamında Türk Telekom Selfy abonesi olan tüm gençler 1919 MB internet kazanacaklar. Türk Telekom 19 Mayıs bedava internet hediyesini kazanmak isteyen abonelerin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında yer alan kampanyalar bölümünden 19 Mayıs Hediye Kampanyası bölümüne girmesi ve kampanyaya katılması gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here