Turkcell, Türk Telekom, Vodafone 2021 Babalar Günü İnternet Hediye Kampanyası

Tüm operatörler her özel günde olduğu gibi babalar gününde de aboneleri unutmada. Son zamanlarda adeta birbiri ile yarışan operatörler yaptığı kampanyalar ile abone sayılarını artırmaya devam ediyor. Bu yazımızda Turkcell, Türk Telekom, Vodafone 2021 Babalar Günü İnternet Hediye Kampanyası hakkında bilgi verecegiz.

Tüm operatörlerin en güncel kampanyalarını görmek haklarında bilgi sahibi olmak ve onlardan kolaylıkla yararlanmak için ana sayfamıza girmeniz yeterlidir. Bizi takip ederekte yayımlanacak tüm operatörlerin kampanyalarını ve tarifelerini kolayca görebilirsiniz.

TURKCELL, TÜRK TELEKOM, VODAFONE BABALAR GÜNÜ İNTERNET HEDİYE KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone Babalar Günü İnternet Hediye Kampanyasına katılmak için her abonenin bağlı olduğu operatör tarafından belirlenmiş olan adımları takip etmesi gerekmektedir. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, babalar gününe özel kendi belirledikleri hediyeleri abonelerine sunmaktadır.

TURKCELL BABALAR GÜNÜ İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI

Turkcell Babalar Günü internet hediye kampanyası kapsamında bu sene Pasaj üzerinden babalar için seçilmiş özel ürünlerde %45 oranda indirim sunmaktadır. Bunun yanı sıra 10 GB internet satın alan abonelere +10 GB internet hediye edilmektedir. Turkcell’ in bedava internet hediyesi hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı.

TÜRK TELEKOM BABALAR GÜNÜ İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI

Türk Telekom Babalar Günü internet hediye kampanyası kapsamında bu sene belirlenen bazı tarifelere ek Samsung Galaxy J2 – J5 – J7 modellerinden birisini indirimli olarak sunmaktadır. Bunun yanı sıra telefon satın alan abonelere Tivibu Go Süper paketi de hediye edilmektedir. Türk Telekom, babalar günü ile ilgili bedava internet, konuşma ya da SMS hakkında henüz bir açıklamada bulunmadı.

VODAFONE BABALAR GÜNÜ İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI

Vodafone Babalar Günü internet hediye kampanyası kapsamında bu sene indirimli cep telefonu ve birçok marka üzerinden indirimli alışveriş fırsatı sunmaktadır. Babalar günü için geçtiğimiz sene tüm abonelerine 1 GB internet hediye eden Vodafone, bu sene için hediye internet açıklamasını ise henüz gerçekleştirmedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here