Turkcell Vodafone Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet

Türkiye’nin en önemli operatörleri olan Vodafone, Türk Telekom ve Turcell bayramda yine abonelerini unutmadılar. Her özel günlerde olduğu gibi bu bayramda da bedava internet kampanyası yapıyor. Her bayramda abonelerine birbirinden ilgi çekici hediyeler veren Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, bu sene Kurban Bayramı için de birçok hediye dağıtacak. Bu yazımızda Turkcell Vodafone Türk Telekom Kurban Bayramı 2021 Bedava İnternet başlığının detaylarını anlatacağız.

Ana sayfamıza girerek tüm operatörlerin en güncel kampanyalarını ve tarifelerini kolaylıkla görebilirsiniz. Bizi takip ederek yayınlanacak olan güncel ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz ve kolaylıkla da yararlanabilirsiniz.

TURKCELL VODAFONE TÜRK TELEKOM KURBAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI HEDİYELERİ NELERDİR

Turkcell Kurban Bayramı Bedava İnternet Hediyesi
Vodafone Kurban Bayramı Bedava İnternet Hediyesi
Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava İnternet Hediyesi

TURKCELL KURBAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ NEDİR

Turkcell Kurban Bayramı bedava internet hediyesi olarak bu sene tüm abonelerine 10 GB’a kadar hediye edeceğini açıkladı. Turkcell aboneleri, bayram boyunca doya doya kullanabilecekleri internet hediyesine sahip olmak için Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden Salla Kazan Yapma zorunda. Salla Kazan üzerinden bedava internet alan Turkcell aboneleri, sahip oldukları ücretsiz hakları bayram boyunca kullanabilecekler.

VODAFONE KURBAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ NEDİR

Vodafone Kurban Bayramı bedava internet hediyesi olarak bu sene tüm abonelerine 50 GB’a kadar hediye edeceğini açıkladı. Vodafone aboneleri, bayram boyunca doya doya kullanabilecekleri internet hediyesine sahip olmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Hediye Çarkını çevirmek zorunda. Hediye Çarkı üzerinden bedava internet alan Vodafone aboneleri, sahip oldukları ücretsiz hakları bayram boyunca kullanabilecekler.

 

TÜRK TELEKOM KURBAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ NEDİR

Türk Telekom Kurban Bayramı bedava internet hediyesi olarak bu sene tüm abonelerine 30 GB’a kadar hediye edeceğini açıkladı. Türk Telekom aboneleri, bayram boyunca doya doya kullanabilecekleri internet hediyesine sahip olmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden Sil Süpür Yapmak zorunda. Sil Süpür üzerinden bedava internet alan Türk Telekom aboneleri, sahip oldukları ücretsiz hakları bayram boyunca kullanabilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here