Turkcell Vodafone Türk Telekom Ramazan Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Tüm operatörlerden mukemmel bir kampanya daha geldi. Ramazan boyunca abonelerini sevindiren ve bir çok hediye ile onların yüzlerini güldüren operatörler son olarakta onlara bayram hediyesi niteliğinde bir kampanya yaptı. Bu yazımızda Turkcell Vodafone Türk Telekom Ramazan Bayramı Bedava İnternet kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Her sene operatörler bayramlarda kampanya yapmaktadır bu bayramda da bu gelenek bozulmadı ve operatörler bedava internet kampanyası yaptı. Herkes sevdikleri ile daha çok konuşsun görüşsün diye yapılan bu kampanya detaylarını yazımızın devamında aktaracağız.

TURKCELL VODAFONE TÜRK TELEKOM RAMAZAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI HEDİYELERİ

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava İnternet Hediyesi

Vodafone Ramazan Bayramı Bedava İnternet Hediyesi

Türk Telekom Ramazan Bayramı Bedava İnternet Hediyesi

TURKCELL RAMAZAN BAYRAMI 2021 BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ KAMPANYASI

Turkcell Ramazan Bayramı Bedava İnternet Hediyesi kapsamında bu sene abonelerine 5 GB internet hediyesi verecektir. Geçen sene olduğu bu sene de 5 GB internet verecek olan Turkcell, bayram hediyesi internetini Turkcell Dijital Operatör üzerinden sunmaktadır. Turkcell aboneleri, Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra kampanyalar kısmından “Ramazan Bayramı Kampanyası” kısmına girerek 5 GB bayram hediyelerini hemen alabilirler.

VODAFONE RAMAZAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ KAMPANYASI

Vodafone Ramazan Bayramı Bedava İnternet Hediyesi kapsamında bu sene abonelerine 1 GB internet hediyesi verecektir. Geçen sene olduğu bu sene de 1 GB internet verecek olan Vodafone, bayram hediyesi internetini Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden sunmaktadır. Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra kampanyalar kısmından “Ramazan Bayramı Kampanyası” kısmına girerek 1 GB bayram hediyelerini hemen alabilirler.

TÜRK TELEKOM RAMAZAN BAYRAMI BEDAVA İNTERNET HEDİYESİ KAMPANYASI

Türk Telekom Ramazan Bayramı Bedava İnternet Hediyesi kapsamında bu sene abonelerine 1 GB internet hediyesi verecektir. Geçen sene olduğu bu sene de 1 GB internet verecek olan Türk Telekom, bayram hediyesi internetini Türk Telekom Online İşlemler üzerinden sunmaktadır. Türk Telekom aboneleri, Online İşlemler uygulamasına giriş yaptıktan sonra kampanyalar kısmından “Ramazan Bayramı Kampanyası” kısmına girerek 1 GB bayram hediyelerini hemen alabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here