Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell abonelerini memnun etmek için her geçen gün yeni kampanyalar yaparak onları ödüllendirmeyi es geçmiyor. Bu kampanya ise yeni Turkcelli olan abonelere yönelik bir kampanya olacaktır. Turkcelle geçen herkese 8 GB İnternet Hediye verileceği açıklandı. Şimdi bu kampanyanın detaylarına bakalım ve diğer kampanyaları görmek istiyorsanız ana sayfamıza girerek tüm operatörlerin yapmış olduğu tüm
kampanyaları görebilirsiniz.

Son dönemlerde operatörler arası rekabetin arttığı görülmekte ve operatörler daha çok aboneye ulaşmak için hemen hemen her gün yeni kampanyalar çıkartmakta ve abonelerine bir çok konu da yardımcı olmaktadır. Türkiye’nin en büyük operatörleri arasında yer alan Turkcell yeni abonelerini sevindirecek yeni bir kampanyaya imza atmıştır.Koşulsuz şartsız Turkcell abonesi olana 8 GB Hediye İnternet hediye.

TURKCELL YENİ MÜŞTERİLERE ÖZEL 8 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR

Turkcell resmi internet adresinden yapılan açıklamada Turkcelle geçen her aboneye koşulsuz şartsız 8 GB internet hediye edilecek. Diğer tüm kampanyalardan yararlanmak ve kampanyaları incelemek için Turkcell resmi internet adresine girerek detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

TURKCELL YENİ MÜŞTERİLERE ÖZEL 8 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm yeni Turkcell abonelerine yönelik bir kampanyadır.

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında numara taşıma ya da yeni hat almak ile Turkcell abonesi olan tüm yeni abonelere toplamda 8 GB internet hediye edilmektedir.

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından verilecek olan 8 GB internet ilk 4 ay ayda 2 GB şeklinde hatta tanımlanacaktır.

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından verilen aylık 2 GB internet bir ay boyunca kullanılabilir.

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 8 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 8 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından her ay sunulan 2 GB internetin kullanım süresi dolduğunda kalan haklar otomatik olarak silinmektedir.

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından her ay verilen 2 GB internet kullanıldıktan sonra aboneler var olan internet hakları üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar.

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından sunulan 8 GB internet aboneliğin ilk 4 ayı için geçerlidir. Kampanya süresi dolduktan sonra hediye internet tanımlanması durdurulacaktır.

Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından ayrılmak isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL AYLIK HEDIYE 2GB yazıp 2222’ye SMS göndermesi gerekmektedir.

Turkcell, Turkcell Yeni Müşterilere Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here