Vodafone 10 GB Ücretsiz İnternet Veriyor! Hemen Al

Vodafone bedava internet kampanyalarından bir tanesi ile tekrardan yine karşımızda. Müşterilerine 10 GB internet bedava veriyor. Türkiye’de en çok tercih edilen operatörlerinden biri olan Vodafone önümüzdeki 6 ay boyunca müşterilerine en az 10 GB olarak bedava internet verecek. bu kampanya ile önümüzdeki günlerde adından çok söz ettirecek.

İnternet sıkıntısı çeken bütün aboneler arama motoruna bedava internet kampanyaları yazdığında bu müjdeli haber karşıladı. Kampanyada söz edilen konu vodafone’nun 6 ay boyunca ücretsiz internet vermesi oldu. Günümüzde artık bir çok işlem internet üzerinden yapıldığı için internete ihtiyacımız oldukça artış göstermektedir.

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya hedef belirleyen Vodafone, bu zamana kadar yapılmamış bir kampanya yaptı. Bireysel faturalı müşterilere, yeni hat tesisi yapan müşterilere  ya da numara  taşıma yapan müşterilere  6 ay boyunca Vodafone’nun kendi  sitesinde ve uygulamasında bulunan hediye çarkından bedava internet vereceğini duyurdu.

Resmi uyumlu genç tarifeleri  alan müşterilere aynı zamanda red tarifesinde olan bütün müşterilere aylık en az 10Gb hediye internet verecek.

Yanımda uygulamasını kullanan ve hattını yurt dışına açmak isteyen müşteriler, bu uygulama üzerinden hattınızı yurtdışına açabilirsiniz. Bu özelliklerin yanında ek olarak Fatura detaylarını buradan öğrenebilir aynı zamanda faturanızı ay sonunda buradan ödeyebilirsiniz. Uygulama indirmeden vodafone.com.tr adresindende ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hediye çarkını her hafta düzenli olarak çevirebilme hakkına sahipsiniz.

Vodafone  bu  dönemde yapılan altyapılarda ve  kampanyalardan söz ederken  yaptıkları kampanyaların Bunlar ile sınırlı kalmayacağını belirtti. Dİjital deneyimi en yüksek seviyeye çıkaracaklarını belirttiler. 300 Milyon kadar kullanıcı kitlesine ulaşan vodafone yanımda uygulaması ve son dönemde yaptığı kampanyalar ile son derece gündeme geldi.

Vodafone yanımda uygulaması telefonunuza indirdiğinizde uygulama bildirimlerini açabilirsiniz. Bu sayede kampanyalar ile ilgili bilgileri, verilen hediyeler ile ilgili güncel haberleri ve 2021’de olacak bütün kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Vodafone 10 GB hediye İnternet  Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone operatörü kullanan kullanıcıların bu kampanyadan yararlanmaları mümkündür. Yapacakları tek  işlem  faturalı hat  kullanıyor ise vodafone yanımda uygulamasından çark çevirmek olacaktır. Müşteri faturalı hat kullanmıyor ise bayilerden ya da vodafone.com.tr den 40 TL ve üzeri yükleme yapmaları  gerekmektedir. 40 TL yükleme yapan  hat sahipleri  7 gün geçerli olacak 10 GB hediye internet paketine sahip olacaktır.

  • Faturalı hatlar ise her  hafta  Vodafone yanımda uygulamasından çark çevirerek ücretsiz internete sahip olacaktır.
  • İnternet paketi  Sadece yurt içinde geçerli olacaktır
  • Kampanya katılımı size gönderilen SMS sonrasında başlayacak ve bittiğinde size gönderilen sms ile son bulacaktır.
  • Bu kampanyadan sadece vodafone kullanıcıları yararlanacaktır. Kampanyadan  yararlanacak kişilerin ise bireysel faturalı kullanıcılar olması gerekmektedir.
  • Yanımda uygulamasını kullanan müşteriler için  her hafta hediye verilmektedir. Bu hediyelerin içinde internet paketleri, çeşitli indirimler ve kuponlar bulunmaktadır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here