Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası!

Vodafone abonelerini özel hissettirmeye devam ediyor.Hemen hemen her hafta bedava internet kampanyası yapan operatör ramazan ayında da abonelerini unutmayarak onların internetsiz kalmaması için yeni kampanya yaptığını açıkladı. Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası hakkında detaylı bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük operatörleri arasında yer alan ve günden güne büyümeye devam eden Vodafone yaptığı yeni kampanyalar ile abonelerinin değerli olduğunu ve onlara özel kampanyaların devam edeceğini yaptığı kampanyalar ile açıklıyor. Bu kampanyadan yararlanmak için aşağıda yer alan tarife uyarak kolayca faydalanabilirsiniz.

VODAFONE 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Uygulamanın indirilmesinin ardından cep telefonu numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapılmalıdır.

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Vodafone Yanımda uygulamasına giren aboneler, ana sayfada yer alan “Vodafone Ramazan’a Özel İnternet” sekmesine tıklanmalıdır. Sekmeye girişin ardından sayfada yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna basarak bedava internet hakkına sahip olmak mümkün olacaktır. Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet hediyesi bir ay boyunca kullanılabilir.

VODAFONE 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanan bir kampanyadır.

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında tüm Vodafone abonelerine bir ay boyunca 2 GB internet hediye edilmektedir.

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından internet hediyesini almak isteyen abonelerin Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapması gerekmektedir.

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasına girerek kampanyaya katılan abonelerin hatlarına otomatik olarak 2 GB internet hediyesi tanımlanacaktır.

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet bir ay boyunca kullanılabilecektir.

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından bedava internet kullanım hakkı, gelecek bilgilendirme SMS’ si sonrasında başlayacaktır.

Vodafone, Vodafone 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here