Vodafone 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türkiye’nin en büük operatörlerinden birisi olan Vodafone abonelerini sevindirmeye devam ediyor. Her gün yeni kampanyalar yapan hiç bir abonesini internetsiz bırakmayacağını yaptığı kampanyalar ile gösteren operatör yeni bir kampanya ile tekrardan yüzleri güldürmeyi başardı. Vodafone 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Hediye İnternet Kampanyası hakkında tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

Vodefone’nin yapmış olduğu bu kampanya hem faturalılar için hemde faturasızlar için geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin hatlarını Vodafone ye taşıyarak 4.5 uyumlu hatlara geçtikten sonra 2 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. Diğer tüm kampanyalardan haberdar olmak için bizi takip etmeniz yeterlidir ve halen devam eden kampanyaları öğrenmek için de ana sayfamıza girerek tüm operatörlerin devam eden kampanyalarını görebilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmak için sadece yapmanız gereken Vodafone 4.5 G uyumlu hatta geçiş yapmak. Onun dışında her hangi bir şey yapmanıza gerek kalmadan 2 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. Doya doya internet keyfi çıkarabilmeniz için daha bir çok kampanya mevcuttur onlarıda takip ederek yararlanabilirsiniz.

VODAFONE 4.5 G’YE GELENLERE 2 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR

Vodafone 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için geçerlidir.

Kampanya kapsamında 4,5 G teknolojisine geçen abonelere 2 GB bedava internet paketi tanımlanır.

Vodafone 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası kampanyasından kazanılan 2 GB internet hakkı bir ay boyunca geçerlidir.

Kampanyadan kazanılan 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Kampanyadan kazanılan bedava internetin bitmesiyle birlikte aboneler sahip oldukları tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Vodafone 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında kazanılan haklar, kullanım süresinin dolmasıyla birlikte silinecektir.

Kampanyadan kazanılmış olan 2 GB bedava internetin üçüncü bir kişiye devredilmesi mümkün değildir.

Vodafone abonesinin hat taşıma ya da hat iptali gibi işlemleri sonucunda kazanılmış olan 2 GB internet silinecektir.

Vodafone 4.5 G’ye Gelenlere 2 GB Bedava İnternet Kampanyası kampanyasından verilecek olan 2 GB bedava internet sadece bir seferliktir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here