Güncel Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları – 2020 Güncel

vodafone bedava interner

Türkiye’nin önde gelen üç büyük operatör şirketinden biri olan Vodafone bedava internet kampanyaları ile göz doldurmaya devam ediyor. Bilindiği gibi insanlar artık yeni bir hat alırken büyük ölçüde internet kampanyalarına göre karar veriyor. Operatör şirketleri geçmişte müşteri kitlelerini bedava dakika ya da bedava SMS gibi kampanyalarla kendilerine çekiyordu. Oysa şimdi bedava internet kampanyaları bu tip şirketlerin en önemli kozu haline geldi. Bedava internet Vodafone kullanıcılarının geçmişte olduğu gibi bu sene de yüzünü güldürmeye devam edecek gibi görünüyor. Zira “Vodafone bedava internet 2019” kategorisi altında çok fazla yaratıcı kampanya ile karşılaşabiliyoruz.

Vodafone bedava internet paketi konusunda, özellikle her yaşa ve her zevke uygun bir dağılım yapmaya özen gösteriyor. Birbirinden cazip bedava internet paketleri, hattınızı Vodafone’a taşımak için başlı başına yeterli. Eğer siz de şanslı Vodafone abonelerinden biriyseniz tercih edebileceğiniz onlarca bedava internet kampanyası olduğunu bilmelisiniz. Bu kampanyalardan en popüler olanlara, bedava internet farkıyla gelin birlikte göz atalım.

Vodafone Enflasyonla Mücadele 3 Ay Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Son dönemde ekonomide ortaya çıkan dalgalanmalar, ne yazık ki vatandaşın alım gücünü bir nebze düşürdü. Bu bağlamda hükümet “Enflasyonla Mücadele” isimli bir kampanya başlattı ve işletmeleri buna gönüllü olarak destek vermeye çağırdı. Pek çok şirket gibi Vodafone da özel kampanyaları ile bu konuda üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdi. Vodafone internet bedava kampanyalarını nu döneme özel olarak fazlalaştırdı. Bunlardan biri olan “Enflasyonla Mücadele 3 Ay Bedava 1 GB İnternet Kampanyası” daha şimdiden yoğun bir ilgi gördü. Vodafone bedava internet paketleri 2019 kategorisi içinde en çok ilgi gören kampanyalardan biri olan bu kampanyaya katılmak için hattınızı kendi operatörünüzden buraya taşımanız gerekiyor. Bunu yaptığınız an Vodafone hattınıza 3 ay boyunca 1 GB bedava internet tanımlıyor.

Vodafone FreeZone Kulüp Bedava 4 GB İnternet Kampanyası

FreeZone, Vodafone kullanıcılarının en çok sevdiği platformlardan birisi. Pek çok avantaj sağlayan FreeZone, özellikle genç abonelerin vazgeçilmezi. Eğer siz de 26 yaşının altında bir Vodafone abonesiyseniz ve henüz FreeZone’a geçmediyseniz, çok şey kaçırıyorsunuz demektir. FreeZone kullanıcıları, hoş geldin hediyesi olarak tam 4 GB hediye internet kazanıyor. Kampanya hem faturalı hem de bireysel kullanıcılara açık. Tanımlama talebinden yaklaşık olarak 15 gün içinde söz konusu bedava internet hattınıza yüklenecektir. Unutmayın ki sadece Vodafone bedava internet paketi için değil, FreeZone’u tercih etmeniz için onlarca sebep var, bu sadece bir başlangıç hediyesi diyelim.

Vodafone 4.5 G SIM Karta Geç Bedava 5 GB İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone 2019 bedava internet denildiğinde akla gelen ilk kampanyalardan bir tanesi de 4.5 G SIM Karta Geçiş Kampanyası diyebiliriz. Tam 5 GB bedava internet vadeden bu çılgın kampanya için size en yakın Vodafone mağazasına başvurmalısınız. Teknik olarak kullanmış olduğunuz sim kart, kampanya için uygun değilse, bu fırsattan yararlanmanız mümkün değil. Peki bu özel kampanya için Vodafone bedava internet nasıl yapılır? Öncelikle kampanyadan faydalanmak adına 4.5 G uyumlu olan bir SIM kart edinmeniz şart. Bu sayede, kendi tarifenizde bulunan internet paketlerine ilave olarak 5 GB daha internet kazanabilirsiniz. Vodafone mağazalarında standart SIM kartlar ile 4.5 G uyumlu SİM kartlar tamamen ücretsiz olarak değiştiriliyor. Bu kampanyadan kazanacağınız 5 GB bedava interneti 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Bu arada kullandığınız akıllı telefonun da 4.5 G teknolojisi ile uyumlu olması gerekiyor, bu detayı da atlamayın.

Vodafone Faturasız Hat Alana İlk Ay Tarifeniz Bedava Kampanyası

Günümüzde faturasız hat sahipleri, faturalı hat sahiplerine kıyasla sayısal olarak epey fazla diyebiliriz. Bu nedenle faturasız hat sahiplerini ilgilendiren çok daha fazla internet kampanyası söz konusu. Vodafone faturasız hat sahipleri ”Vodafone bedava internet 2019 faturasız”  konusunda aramalar yaparak güncel kampanyalardan haberdar olmak isterler. Bu senenin faturasız abonelere yönelik en güzel kampanyalarından birisi de “İlk Ay Tarifeniz Bedava” kampanyası. Vodafone, yeni faturasız Vodafone hattınızın ilk ayki tarife bedelini, sizin yerinize bizzat kendisi karşılıyor. Tabi bu kampanyadan yararlanmak için sıfırdan bir hat aşmak gerekiyor. Yani bu durumda başka bir operatörden Vodafone’a geçiş yapan kullanıcılar, bu kampanyadan faydalanamıyor.

Vodafone Redli Sınırsız Pass, Sınırsız Youtube

Vodafone Red kullanıcılarına özel olarak sunulan bu kampanya ile Youtube üzerinde özgürce dolaşabileceksiniz. Youtube, internette vakit geçiren kullanıcıların favori platformlarından birisi. Yemek tariflerinden filmlere, müziklerden oyun videolarına kadar oldukça zengin bir menü sunan Youtube, Vodafone Redli Sınırsız Pass ile beraber artık çok daha keyifli.  Red Pass, en sık kullandığınız uygulamaların, kendi internet tarifenizden düşmediği çok özel bir dünya. Haydi siz de hemen Vodafone Red Pass dünyasına geçin ve kendi internet tarifenizden yemeden, internette doya doya dolaşın.

Vodafone Yanımda Bedava internet

Sevilen uygulama Vodafone Yanımda bedava internet konusunda oldukça cazip bir platform. Vodafone’a özel olarak tasarlanan “Yanımda” uygulamasını indirenleri pek çok sürpriz bekliyor. Uygulamayı indirdiğiniz anda hattınıza bedava internet tanımlanıyor. Yanımda uygulaması eskiden, “Vodafone Self Servis” olarak biliniyordu. 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hediye internete hak kazanmak için Play Store üzerinden eski adıyla Self Servis, yeni adıyla Vodafone Yanımda’yı yüklemeniz yeterli. Yanımda uygulamasıyla hem bireysel kullanıcı, hem de Vodafone faturalı bedava internet fırsatlarını yakalamaya devam ediyor. Bilindiği üzere Yanımda uygulaması, aynı zamanda kullanıcıların pratik bir şekilde hat işlemlerini yönetebileceği, çok fonksiyonlu bir uygulama.

Seviyorum İnterneti 3 GB Bedava internet Kampanyası

Oldukça basit şekilde, sadece birkaç sorudan oluşan bir ankete dahil olarak bedava internet kazanacağınız aklınıza gelir miydi? Zevkle zaman ayıracağınız bu anket, size tam 3 GB bedava internet sunuyor. Anket esnasında bir robot, sesli olarak sizi yönlendirecektir. Söz konusu ankete katılmak ve bedava internet fırsatını yakalamak için https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Güvenli Depo 1 GB Bedava internet

Güvenli Depo isimli uygulamayı dilerseniz App Store, dilerseniz de Play Store üzerinden kolayca indirebilirsiniz. Vodafone bunun karşılığında abonelerini 1 GB bedava internetle ödüllendiriyor. Buradan elde edeceğiniz 1 GB bedava interneti yalnızca Güvenli Depo uygulaması üzerinde kullanabilirsiniz. Güvenli Depo uygulaması, size aynı zamanda rehberinizi ve bazı özel dosyalarınızı yedekleme şansı tanır.

Vodafone Hemen Çarkı Çevir Bedava İnternet

Yanımda uygulaması, kullanıcılarına özellikle Pazartesi günleri çok özel sürprizler sunuyor. Yanımda uygulamanızı Pazartesi günleri kullanarak, bedava internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yanımda uygulamasının “Bana ne var?” isimli bölümüne girin ve buradaki çarkı çevirmeye başlayın. Burada kazanacağınız internet 1 gün içinde hattınıza yüklenecektir. Geçmişte Vodafone bedava 100 MB internet kampanyaları yapmış olsa da 2019 yılı içinde bu alt sınırın 250 MB civarında olduğunu görüyoruz.

Tüm bu popüler kampanyaların haricinde 2019 yılı içinde İnternet Avcıları, Küreyi Döndür Şansı Yakala, Vodafone Sokakta gibi bedava internet dağıtan kampanyalara da yönelebilirsiniz.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here