Vodafone Faturasız 1GB – 500 MB Bedava İnternet Kampanyaları

vodafone faturasız bedava internet

Vodafone bedava internet kampanyaları arasında yer alan pazartesi TL yükleme işlemine, mobil ödemeye, faturalı hattı faturasıza taşıma işlemine, yeni hat alımı ve ilk tanışma işlemlerine özel kampanyalar hakkında detaylı bilgileri alt başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hatlara Pazartesi TL Yüklemeyle Bedava İnternet

Vodafone faturasız hatlara özel TL yükleme işlemi ardından bedava internete kazanma avantajından yararlanmak için izlenen adımlar şöyledir:

  • İşlem için Pazartesi günleri, Vodafone FreeZone faturasız hat kullanıcıları tarafından, internet aracılığı ile ” https://vodafone.com.tr/yanimda/tl-yukleme ” adresine giriş yapılarak, TL yüklemesi gerçekleştirilmelidir.
  • Adrese giriş işlemi ile görüntülenen sayfanın ortasında yer alan boşluğa, TL yükleme işlemi yapılacak Vodafone hattının numarası yazılır.
  • İşlem ardından telefon bilgisi girilen kutucuğun altında sıralanan, 30 ila 100 TL limitli TL yükleme kutucukları arasından 30 TL üzeri rakama sahip olan seçeneğin üzer,ne tıklanır. Bedava internetten yararlanmak için faturasız hatta 30 TL üzeri yükleme yapılması gerekir.
  • Seçim işlemi ardından, sayfanın en altında yer alan ‘’ödeme bilgileri’’ başlıklı boşluk alanlarına, kredi kartı numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu yazılarak, ‘’ TL yükle’’ başlıklı kutucuğa tıklanır.

Tüm aşamaların sonunda 30 TL üzeri kullanım bakiyesi telefon hattına yüklenirken, Vodafone bedava internet 2020 faturasız hatlara kampanyası kapsamında 2 GB hediye internet otomatik olarak hatta tanımlanır. Yükleme işlemi ile 2 GB hediye internetin tanımlandığına ilişkin onay mesajı kısa sürede telefon numarasına gönderilir.

vodafone faturasız bedava internet

Vodafone Mobil Ödemeye Faturasız Hatlar İçin 1 GB Bedava İnternet

Vodafone’un faturasız hat sahibi müşterileriler, Apple Store,Google Play Store veya Spotify mağazalarından 10 TL ve üzeri alışverişlerinin ödemeleri Vodafone hatları üzerinden yapmaları halinde, 1 GB bedava internet kazırlar.

Bu işlem için Apple Store, Play Store veya Spotify mağazalarından tercih edilen her hangi bir uygulamayı satın almak için üzerine tıklama işlemi ardından ekrana gelen ödeme seçeneklerinden ‘’ mobil öde’’ seçeneğini tercih edilmelidir. Bu işlem ile ekrana gelen ödeme bilgisi alanına ise kullanılan Vodafone hattının numarası yazılıp, ‘’ödemeyi yap’’ talimatına dokunulur. Bu yöntem sayesinde satın alınana uygulamanın fiyatı hatta tanımlı TL bakiyesinden düşülürken, hatta otomatik olarak 1 GB Vodafone faturasız bedava internet 2020 seçeneği tanımlanıp, bilgi mesajı iletilir.

Vodafone Faturasız Hattı Faturalıya Taşıyanlara 60 GB Bedava İnternet

60 GB Vodafone bedava internet faturasız 2020 faturasız hatlara bedava internet kampanyasından yararlanmak için TL yüklemeli hattın, faturasız hat tarifelerinden birine çevrilmesi gerekir. İşlem için izlenen adımlar ise şöyledir:

  • İnternetten aracılığıyla ” https://online.vodafone.com.tr/yanımda/#/giris ” adresine girilir.
  • Ekranda görüntülenen ‘’ tek seferlik şifre’’ başlığının üstünde yer alan boşluğa, Vodafone faturasız hat numarası yazılıp, ‘’ evde internete giriş yap’’ kutucuğuna tıklanır.
  • İşlem ardında açılan yeni sayfa alanında görüntülenen ve bilgileri aktarılan Vodafone RED faturalı hat tarife paketlerinden tercih edilenin üzerine tıklanır.
  • Yeni ekranda talep edilen kişisel bilgiler girilip, ‘’ faturasız hatta geç’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu işlem adımları sonunda faturasız hat aynı numara üzerinden tercih edilen faturalı tarifeye taşınır. İşlem sonunda 5 GB bedava internet hat üzerine tanımlanıp, bilgilendirme SMS’i iletilir. 5 GB ‘lık bedava internet her ay düzenli olarak hatta tanımlanıp, kampanya 12 ay boyunca sürer. Toplamda 60 GB bedava internet kullanımdan yararlanılır.

vodafone faturasız bedava internet

İlk Tanışma Kampanyası Kapsamında Vodafone 500 MB Bedava İnternet

Vodafone ilk tanışma kampanyası kapsamında 500 MB bedava internet faturalı ve faturasız hatların tümü için sunulur. Hattını Vodafone yeni taşıyan ve ilk ay kullanımı içinde olan ve ilk faturasız hattını Vodafonendan alan ve ilk aylık kullanım içinde olan müşteriler bu kampanyadan yararlanırlar. Kampanyaya dahil olmak için izlenen adımlar:

  • Vodafone hattı bulunan telefondan yeni mesaj metni açılır.
  • Mesaj metni içerisine ‘’ NET 500MB’’ ifadesi yazılıp, mesaj ‘’ 3636’’ numarasına gönderilir.

Kısa bir süre sonunda Vodafone hatta bedava 500 MB internet tanımlanıp, bilgilerndirme SMS’i iletilir.

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here