Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olan Vodafone her geçen gün yeni kampanyalar yapmaya devam ediyor. Abonelerine bir çok hediye dağıtan operatör bu kampanyalar sayesinde hem abonelerini mutlu etmekte hemde gün geçtikte abone sayısını artırmaktadır.

Tüm operatörler hakkında yayınlanan kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizi takip edebilirsiniz. Ana sayfamıza girerek bütün operatörlerin en güncel kampanyalarını göre bilir ve onlardan kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Şimdi geçelim bugünkü konumuza bugün sizlerle Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyasından bahsedeceğiz.

VODAFONE FATURASIZDA ONLİNE BAŞVURUYA ÖZEL 12 GB İNTERNET KAMPANYASI İÇERİĞİ

12 GB internet

Her yöne 750 dakika konuşma

Her yöne 250 SMS

Süpermarket Yanımda üzerinden 25 TL hediye

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet tarife ücreti: 35 TL

VODAFONE FATURASIZDA ONLİNE BAŞVURUYA ÖZEL 12 GB İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası, tüm numara taşıma ya da yeni hat alma ile Vodafone faturasız hat abonesi olan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası kapsamında geçilen tarife üzerinden 12 GB internet kazanmak mümkün olmaktadır.

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyasından sadece online başvuruda bulunan aboneler faydalanabilirler.

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyasından verilen 12 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyasından verilen 12 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyasından faydalanan abonelere 25 TL tutarında Vodafone Süpermarket Yanımda uygulamasından hediye verilmektedir.

Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyasından faydalanan abonelere hatları ücretsiz olarak teslim edilecektir.

Vodafone, Vodafone Faturasızda Online Başvuruya Özel 12 GB İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here