Vodafone Freezone ile 4 GB Bedava İnterneti Kap!

26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap!

26 yaşının altında olan müşterilere Vodafone hediye internet vermektedir. 26 Yaş Altındaysan Freezone Geç Anında 4 GB İnterneti Kap ile bedava internet kazanmak için öncelikle Freezone kulübüne katılmak gerekir. Bu kampanyadan annesinin veya babasının üstüne hatları kayıtlı olan 26 yaş altındakiler de katılabilmektedir.

Freezone Geç Anında 4 GB İnternet Kap Başvurusu Nasıl Yapılır?

Freezone Geç Anında 4 GB İnternet kampanyasından yararlanmak için 26 yaşının altında olan kişilerin ilk olarak Freezone abonesi olması gerekir. Freezone ailesine katılanların otomatik olarak hatlarına 4 GB hediye internet aktarılacaktır. Bu hediye internet sadece 1 gün boyunca kullanılabilir. İnternet kullanım süresi bittikten sonra kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirileceksiniz.

Freezone Geç Anında 4 GB İnternet Kap Katılım Koşulları Nelerdir?

Freezone Geç Anında 4 GB İnternet başvurusunda bulunmak için şartlar şöyledir:

  • Öncelikle 26 yaşının doldurulmaması gerekir.
  • Vodafone Freezone abonesi olmak aranan şartlardandır.
  • Bu kampanyadan faydalanmak için 26 yaşının altında olan kişilerin hatlarının birinci dereceden yakınlarının ve akrabalarının üstüne ait olması gerekir.
  • 4 GB hediye internet sadece yurt içi kullanımlarına açıktır.
  • Bir başka kişilerle hediye internetin paylaşılması mümkün değildir.

Freezone Uyumlu Genç 7 Tarifesi İle Nasıl İnternet Kazanılır?

Freezone Uyumlu Genç 7 Tarifesi ile internet kazanmak için öncelikle Vodafone Freezone’lu olmak gerekir. Bunun için cep telefonlarının mesaj bölümüne “FREEZONE” yazılarak 1525’e kısa mesaj gönderilmesi gerekir. Mesajın gönderilmesinin ardından hat sahibinin yaş durumuna ve hattın kimin üstüne ait olduğuna bakılmaktadır. Gerekli kontrollerin yapılmasından sonra Vodafone, başvurusu onaylanan kişilere kısa mesaj gönderir ve Vodafone Freezone ailesine katılmış olursunuz.

Freezone Uyumlu Genç 7 Tarifesi’ne geçerek ilk ay 10 GB bedava internet kazanma şansını elde edebilirsiniz. Bunun dışında tarifenin içerisinde 2 GB sosyal medya kullanımları için internet ve 7 GB diğer uygulamalar için kullanılacak internet hattınıza tanımlanır. Her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 250 SMS de kullanma şansına da sahip olursunuz. Ayrıca sınırsız bir şekilde Whatsapp uygulaması üzerinden görüntülü ve sesli olarak görüşmeler yapabilirsiniz.

Freezone Uyumlu Genç 11 Tarifesine Nasıl Geçilir?

25 yaşının altında olan gençler ilk olarak Vodafone Freezone abonesi olmalıdır. Abone olunduktan sonra taahhütlü veya taahhütsüz bir şekilde paketi satın alabilirsiniz. Freezone Uyumlu Genç 11 Tarifesi’nin içerisinde toplamda 13 GB internet yer alır.  2 GB internet sosyal medya kullanımları için ekstradan verilmektedir. Her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 250 tane SMS hakkı da tanınmaktadır. Tarifenin taahhütlü fiyatı 26 TL iken, taahhütsüz fiyatı ise 33 TL olarak belirlenmiştir.

Freezone Uyumlu Genç 15 Tarifesi İle Bedava İnternet Kazanılır Mı?

Freezone Uyumlu Genç 15 Tarifesi’nden yararlanmak için hem Vodafone Freezone’lu hem de faturalı hat sahibi olmak gerekir. Gerekli şartların yerine getirilmesinden sonra toplamda 17 GB internet kullanma hakkını elde edebilirsiniz. 2 GB internet Facebook, Instagram, Twitter, YouTube veya Spotify uygulamalarına girmek için ek olarak verilir. Aynı zamanda her yöne 750 dakika konuşma ve 250 tane SMS kullanma hakkı tanınmaktadır.

Bu tarife için sadece her ay 30 TL vermek yeterlidir. Tarife taahhütlü veya taahhütsüz olarak iki farklı şekilde satın alınabilir. Bu tarifeyi satın alanlara ilk ay 10 GB hediye internet hatlarına yüklenecektir. 30 gün boyunca hediye 10 GB interneti kullanma hakkınız vardır.

Tüm tarife detaylarına ulaşmak için: https://www.vodafone.com.tr/freezone/tarife

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here