Vodafone Haftalık Ek internet Paketleri

Her gün yepyeni tarifeler ve kampanyalarla karşınızdayız. Bugün de aynı şekilde Türkiye’nin en büyük operatörleri arasında yer alan Vodafone yapmış olduğu yeni tarifeden bahsedecegiz. Vodafone sene başından beri bir çok kampanya ve yeni tarifeler çıkartarak abonelerini sevindirmektedir. Bu kampanyaların yıl sonuna kadar devam edeceğini açıklayan operatör kampanyalar sayesinde abone sayısımı yükseltmeyi hedefliyor. Gelelim
bugün kü konumuza bugün sizlere Vodafone Haftalık Ek internet Paketleri hakkında bilgi vereceğiz.

Ana sayfamıza girerek tüm operatörlerin en güncel tarife ve kampanyalarını kolay bir şekilde görebilirsiniz ve haklarında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizi takip ederek her gün yayınlanan tarife ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve kolayca faydalanabilirsiniz.

Vodafone Haftalık Ek İnternet Paketleri

Aylık tarifeye tabi olan hemen hemen herkesin ay dolmadan tarifesi bittiği için bunlar arasında da en hızlı biten internet paketleri olduğu için Vodafone aaboneleri için haftalık ek internet paketleri çıkarmıştır. Aylık olarak bu paketlere yoğun ilgi olduğundan dolayı tarife fiyatlarından belirli günlerde indirime gitmektedir.

Vodafone Haftalık İnternet Paketi Nasıl Yapılır

⦁ Online Self Servis ile ek haftalık paket satın alabilirsiniz.
⦁ Ek paket almak isteyen faturalı veya faturasız kullanıcılar, 7000’a kısa mesaj atarak veya 7000 Sesli Yanıt Servisini arayarak haftalık paket alabilirler.
⦁ Online adresten işlem yapmak isteyen kullanıcılar ise, http://www.vodafone.com.tr ‘ye girerek, Tarifeler bölümünde çıkan Faturalı – ek paketlere tıklayarak paketlerini aktif hale getirebilirler.
⦁ Vodafone Yanımda Uygulamasını mobil cihazınıza indirerek, Ek Paket Al – İnternet menüsüne girerek paket sakın alabilirsiniz.

Vodafone Haftalık internet Paketi Sorgulama

Haftalık ek internet paketi kalan kullanımlarını sorgulamak için, büyük harflerle KALAN yazıp 3636‘ya SMS gönderebilirsiniz. Gönderilen kısa mesajın ardından pakette kalan kullanım miktarı telefonunuza gelecektir. Kalan kullanım sorgulama işlemini hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri kullanabilmektedir. Haftalık internet paketi yapmak veya kalan kullanım kotasını sorgulamak için atılan kısa mesajlardan işletim ücreti alınmamaktadır.

Faturalı Haftalık Ek İnternet Paketleri

Haftalık 10 GB: 29 TL
Haftalık Video Pass: 15 TL
Haftalık Sosyal Pass: 15 TL
Haftalık Oyun Pass: 6 TL
Doldur 1 GB: 19 TL
Doldur 2 GB: 19 TL
Doldur 3 GB: 24 TL
Doldur 4 GB: 29 TL
Doldur 5 GB: 29 TL
Doldur 6 GB: 29 TL
Doldur 8 GB: 32 TL
Haftalık İletişim Pass: 7 TL
Haftalık Gamer Video: 15 TL
Allen Carr 2 GB Sigara Bırakma Paketi: 49 TL gibi paketler mevcuttur.

Faturasız Haftalık Ek İnternet Paketi

Haftalık Sosyal Pass: 15 TL
Haftalık Oyun Pass: 6 TL
Doldur 1 GB: 19 TL
Doldur 2 GB: 19 TL
Doldur 3 GB: 24 TL
Doldur 4 GB: 29 TL
Doldur 5 GB: 29 TL
Doldur 6 GB: 29 TL
Doldur 8 Gb: 32 TL
Haftalık İletişim Pass: 7 TL
Allen Carr 2 GB Sigara Bırakma Paketi: 49 TL’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here