Vodafone Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye’nin en büyük operatörleri arasında yer alan Vodafone yaptığı kampanyalar ve indirimli tarifeler ile abonelerini sevindirmeye devam ediyor. Son zamanlarda yaptığı hediye kampanyaları ile biradım daha öne çıkmayı başarak operatör günden güne abone sayısını artırmaya devam ediyor. Bu yazımızda sizlere Vodafone Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet Kampanyasından bahsedeceğiz.

Ana sayfamıza girerek tüm operatörler hakkında kampanyaları ve tarifeleri kolaylıkla görebilirsiniz. Bizi takip ederek yayımlanacak olan tümoperatörlerin tarifelerini ve kampanyalarını kolaylıkla göre bilir haklarında bilgi sahibi
olabilir ve kolayca faydalanabilirsiniz.

Vodafone Hoş Geldin 20 GB Bedava İnternet

Vodafone hoş geldin kampanyası ile 20 GB bedava internet vermektedir. Müşteri sayısını artırmak ve elindeki müşterileri korumak için yaptığı “Hoş Geldin” kampanyasına katılarak 30 gün boyunca geçerli 20 GB kazanmanız mümkün.

Vodafone Hoş Geldin Kampanyasına Nasıl Katılabilirim

Sadece Vodafone mağazalarında geçerli olan bu kampanyaya katılmak için kimlik kartınız ile beraber yeni hat alımı yada hat taşıma işleminden sonra Red20, Red25, Red30, Red35, Redli Genç 20, Redli Genç Oyun, Uyumlu 15 ve Uyumlu Genç 15 tarifelerinden her hangi birine geçiş yapmanız gereklidir.

Vodafone bedava 20 GB interneti almak için 30 gün süreniz bulunmaktadır. Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinden size tanımlanan hediye paketi alabilirsiniz.

Vodafone Hoş Geldin Kampanyasına Kimler Katılabilir

Vodafone hoş geldin kampanyasına yeni hat alan ve hattını Vodafone taşıyan tüm abonler yararlanabileceği gibi Vodafone faturasız hat kullanıp faturlı hatta geçiş yapan abonelerde kazanabilir.

Vodafone Hoş Geldin Kampanyası Detayları

Yeni hat alımı yada numara taşıma işleminden sonra 30 gün içerisinde geçerlidir
30 gün geçerli 20 GB ücretsiz olarak sunulacaktır
Hediyenin aktif olması için Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinde talep edilmelidir
Bilgilendirme mesajı sonrası kullanabilirsiniz
Paket 1 defaya mahsus verilir
Bedava 20 GB internetin kullanım %80 ile %100 ulaştığında size bilgi verilir
Hediye internet iptal edilmez,
Tarife değişikliğinde haklarınız silinir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here