Vodafone Online Mağazada Tüm İndirimlere Ek 15 GB İnternet Hediye Kampanyası

Vodafone hız kesmeden kampanyalarına deam ediyor. Bu zor günlerde abonelerini mutlu etmek için bir çok kampanyaya imza atan operatör abonelerini internetsiz bırakmamak için bir çok kampanya yaptı ve bu kampanyaların devamının geleceğini de açıkladı. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimize Vodafone Online Mağazada Tüm İndirimlere Ek 15 GB İnternet Hediye Kampanyasından bahsedeceğiz.

Vodafone bu kampanyasında online mağazalardan cihaz alanlara 15 GB internet hediyesi veriyor. Sadece bedava internet vermiyor onun yanında da mağazadan alınan ürünlere indirim yapıyor. Şimdi Vodafone Online Mağazada Tüm İndirimlere Ek 15 GB İnternet Hediye Kampanyası hakkında detaylı bilgilere geçelim.

VODAFONE ONLİNE MAĞAZADA TÜM İNDİRİMLERE EK 15 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI CİHAZ MARKALARI

Samsung
Apple
Huawei
LG
OPPO
Xiaomi
Casper
Alcatel
Reeder
TCL
Realme

Bu markalara ait olan ve indirimli olarak satışa çıkartılan tüm cep telefonları ister peşin olarak ister faturaya ek taksitli olarak satın alınabilecektir. Faturaya ek taksitle cihaz satın alacak olan aboneler 3,500 TL ve üzeri cihazlarda 6 ay, 3,500 TL ve altı cihazlarda ise 12 ay taksit fırsatından yararlanabilecektir.

VODAFONE ONLİNE MAĞAZADA TÜM İNDİRİMLERE EK 15 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASINDAN YARARLANMA

Vodafone bireysel ya da şahıs esnaf faturalı hat abonesi olmak

Katılmak istenilen cihaz kampanyasına uygun Müşteri Limit Puanına sahip olmak

Son 1 ay içerisinde tarife değişikliği yapmamış olmak

Son 48 saat içerisinde SİM kart değişikliği yapmamış olmak

Kara – gri listede yer almıyor olmak

GSM numarası üzerinden en fazla 3 cihaz kampanyasına katılmak mümkündür

VODAFONE ONLİNE MAĞAZADA TÜM İNDİRİMLERE EK 15 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR

Vodafone Online Mağazaya girerek satışa çıkartılan cihazlardan birisini ister peşin ister taksitli olarak alması gerekmektedir.

Cihazın satın alınmasıyla birlikte abonenin hattına 15 GB internet tanımlanmaktadır. 15 GB internet bir ay boyunca kullanılabilecektir. Kampanya kapsamında satın alınacak olan cihaz ise ücretsiz teslimatla adrese gönderilmektedir.

VODAFONE ONLİNE MAĞAZADA TÜM İNDİRİMLERE EK 15 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI

Vodafone Online Mağazada Tüm İndirimlere Ek 15 GB İnternet Hediye Kampanyası, tüm faturalı Vodafone abonelerine yönelik olarak hazırlanmıştır.

Vodafone Online Mağazada Tüm İndirimlere Ek 15 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında 15 GB internet kazanmak için Vodafone Online Mağaza üzerinden bir cihaz satın almak gerekmektedir.

Vodafone Online Mağazada Tüm İndirimlere Ek 15 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında cihaz satın alan abonelerin hattına 15 GB internet anında tanımlanmaktadır.

Vodafone Online Mağazada Tüm İndirimlere Ek 15 GB İnternet Hediye Kampanyasından verilecek olan 15 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Vodafone Online Mağazada Tüm İndirimlere Ek 15 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında verilecek 15 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

Vodafone, Vodafone Online Mağazada Tüm İndirimlere Ek 15 GB İnternet Hediye Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here