Vodafone Ramazan Bedava İnternet Paketleri Nasıl Yapılır ?

Türkiye’nin önde gelen GSM operatörleri bedava internet konusunda sene boyunca birbirleriyle yarışıyor. Pek çok abone için bedava internet kampanyaları bir GSM operatörünü tercih etme sebebi olabiliyor. Akıllı telefon teknolojisinin gelişimiyle beraber artık internetle alakalı pek çok ihtiyacımızı mobil cihazlardan sağlıyoruz. Bu nedenle de bedava internet kampanyalarının önemi bir kat daha artmaya başladı. Vodafone; Turkcell ve Türk Telekom’un gerisinde kalmamak adına özellikle genç kullanıcılara yönelik çok sayıda bedava internet kampanyası oluşturdu. Bu kampanyaların önemli bir çoğunluğu Ramazan ayı içinde de aktif olacak. Mevcut kampanyaları daha da genişleten Vodafone, Ramazan ayında abonelerin yüzünü güldürmeye devam edecek gibi görünüyor.

Vodafone Ramazan Kampanyası 20 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone geçen Ramazan ayında olduğu gibi bu sene de cömert internet kampanyalarıyla adından söz ettiriyor. Vodaofone’un abonelerine sunduğu 20 GB bedava internet kampanyasına müthiş bir ilgi söz konusu. Vodafone bu Ramazan ayında hem bedava internet kampanyaları hem de hediye internet paketlerini resmi sitesi üzerinden duyurdu. Sadece Ramazan ayına özel olarak oluşturulan 20 GB internet kampanyasından sadece 20 TL karşılığında faydalanabilirsiniz. Kampanyadan bütün faturasız ve faturalı Vodafone aboneleri yararlanabilir. Söz konusu kampanyadan her abone sadece bir defa faydalanabiliyor. Telefonunuza gelen bilgilendirme SMS’inden hemen sonra bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu çok özel kampanyada faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını ya da Vodafone resmi sayfasını kullanabilirsiniz. Söz konusu kampanya ile elde ettiğiniz 20 GB sona erdikten sonra normal tarifeniz devreye girecektir. Kampanyadan yararlanmak adına 4.5G özelliğinin aktif olması gerekir. ÖZET yazdıktan sonra 7000’a gönderirseniz kalan kullanım haklarınızı güncel olarak öğrenebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasının içinden de aynı şekilde kullanım haklarınızı takip etmeniz mümkün. Ramazan sona ermeden bu harika kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Vodafona Yanımda Bana Ne Var Sahur Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasını indirenler yıl boyunca GB’ları havada kapmayı başardı. Şimdi Ramazan ayına özel olarak sunulan Sahur Kampanyası ile bedava internetin sınırları daha da genişletildi. Uygulamaya girdikten hemen sonra “Bana Ne Var” yazan bölüme tıklayın. Karşınıza gelen çarkı çevirmeniz halinde sürpriz hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Vodafone Yanımda Bana Ne Var Sahur Özel Kampanyası abonelere 5 GB’a kadar bedava internet veriyor. Bu özel kampanya 14 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecek. Yanımda uygulamasını App Store ya da Google Play Store mağazalarından hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Bu tarihten önce elde ettiğiniz hakları 30 gün boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Sahur Kampanyası

İnternet Avcıları bilindiği üzere Vodafone abonelerinin hem oyun oynadığı hem de internet kazandığı bir uygulama. İnternet Avcıları oyunu içinde yer alan bitleri toplayarak mağazadan bedava internetlerinizi aktif hale getirebilirsiniz. Topladığınız 300 bit sayesinde 1 saat geçerli olmak üzere 1 GB bedava internetin sahibi olabilirsiniz. Oyun Ramazan ayına özel olarak çok daha fazla bit dağıtıyor.

Vodafone Faturasız Hat 3 GB Bedava İnternet Ramazan Kampanyası
Vodafone faturasız hat sahipleri Ramazan ayı içinde 3 GB internetin sahibi oluyor. Kampanyaya sadece hattını başka bir operatörden Vodafone’a taşıyan aboneler katılabiliyor. 3 GB Ramazan Kampanyası ile daha şimdiden çok sayıda abone hattını Vodafone’a taşıdı. Yoğun ilgi gören kampanya 3 Haziran 2019 tarihine dek geçerliliğini koruyacak. Aboneler Ramazan ayı içinde Vodafone dünyasına katılırsa, her ay sadece 22 TL karşılığında; 3 GB internet, 750 dakika bedava konuşma ve 250 SMS’in sahibi olabilecek. OZET yazıp 7000’a göndermeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı anlık olarak öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here