Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyası – Anında 3 GB Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası ile abonelerini sevindirmeye devam ediyor. Vodafone aboneleri Seviyorum İnterneti testi ile testi doldurarak anında 3 gb internet kazanıyor. Bizde bu yazımızda Seviyorum İnterneti testi ile nasıl 3 gb internet kazanacağınızı anlatacağız.

Seviyorum İnterneti Testi nedir?

Vodafone Seviyorum İnterneti testi, vodafone aboneleri için hazırlanmış eğlenceli bir test içeriğidir. Vodafone aboneleri testi doldurarak nasıl bir internet kişiliğine sahip olduklarını öğrenerek hem eğlenceli vakit geçirip hemde bedavadan 3 gb internet kazanırlar.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile bedava 3 gb internet kazan kampanyasına nasıl katılabilirim? 
Teste katılmak için bu adrese tıklayabilirsiniz: https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/

Butona tıkladıktan sonra açılan site ekranından teste başla butonuna tıklamanız gerekmektedir. Vodafone aboneleri teste başladıktan sonra çıkan sorulara cevap vermeleri gerekmektedir. Bir sonraki soruya geçmek için altta bulunan Devam Et butonuna tıklamak gerekiyor. Önemli bir hususu hatırlatalım bazı soruların cevabı birden fazla seçenektir.
Testte ilerledikten sonra ekrana gelen karakter devam edip etmeyeceğinizi sorar. Devam etmek istemezseniz internet karakterinizi gösterir. Devam etmek isterseniz sorular gelmeye devam eder. Buraya dikkat: teste devam eden abonelerden telefon numaralarınızı yazmaları istenir. Numarasını yazan abone 3 gb internet kazanır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Kampanyasından 3 gb internet kazananlara ayrıca beş yıllık 1 TB  internet kazanmak için çekilişe katılma hakkı da verilir.


Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanya detayları
;

 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası vodafone tarafından hazırlanmış bedava internet kampanyalarından birisidir.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyasına sadece Vodafone abonelerinin değil diğer operatör abonelerinin de katılma hakkı bulunur.
 • Testte yer alan soruları cevaplayan aboneler 3 GB internet kazanma şansına sahip olur.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası kapsamında testi çözen aboneler, ekstradan 5 yıllık 1 TB internet kazanmak için çekilişe katılma hakkına da sahip olacaktır.
 • Teste katılan aboneler istedikleri zaman testi bırakabilir.
 • İsteyen aboneler testten sadece internet kişilik sonucunu öğrenerek ayrılabilir.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası, abonelere bedava internet sunmak ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış bir uygulamadır.
 • Vodafone, Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan testini istediği zaman sonlandırma hakkına sahiptir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan 3 GB internet paketi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan bedava internetin bitmesi sonucunda aboneler bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir.
 • Vodafone, resmi sitesi üzerinden yaptığı bu test sonucunda abonelerin bilgilerini herhangi bir kişi ile paylaşmamaktadır.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyasından kazanılan 3 GB internet paketi sadece 1 günlüktür. Gün sonunda kullanılmayan haklar otomatik olarak silinecektir.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası kapsamında farklı operatörlerden katılım sağlayan aboneler, hediye kazandıktan sonra Vodafone abonesi olurlarsa 3 GB interneti 1 ay boyunca kullanma hakkına sahip olurlar.
 • Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan kampanyası kapsamında aboneler hat başına sadece 1 kere teste katılma hakkına sahip olacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here